Recent Content by taliban

  1. T

    Pomoc Zapytania PhpMyAdmin -sql

    Problem polega na tym iż zewnętrzny program którego używam generuje zapytania do bazy w formie np: glowna.Dom natomiast w sql mam glowna.dom i już zwraca błąd że tabela nie istnieje. W bazie mam metodę porównywania jako UTF8_general_CI w samej tabeli jest Latin2_general_ci . Czy ktoś walczył z...
  2. T

    Pomoc Bit Torrent sync Windows xp

    Witam, Czy posiada ktoś może wersję BitTorrent Sync Desktop działającą na Windows XP ? W sieci o takie coś ciężko. Może ktoś coś ? Pozdrawiam
  3. T

    Pomoc BitTorrent Sync przydział folderów

    Rozwiązaniem jakie wymyśliłem to używanie dla grupy użytkowników Qsync -> udostępniania zabezpieczone bez możliwości łatwego powielenia (moim zdaniem) No i folder bardziej dostępny dla każdego użytkownika udostępniany prze BitTorrent Sync. to link do instrukcji odnośnie BT sync ale tej wersji...
  4. T

    Pomoc BitTorrent Sync przydział folderów

    Chodzi o to że w programie na PC oraz w NAS istnieje opcja wyłączenia tego KEY który kopiujemy by bezproblemowo się uwierzytelnić. Chciałbym usunać opcję udostępniania powtórnego za pomocą tego kodu z poziomu PC. W sofcie nie widzę takiej opcji;/
  5. T

    Pomoc BitTorrent Sync przydział folderów

    Witam ponownie, Zainstalowałem na Qnap 231 BitTorrent Sync jak polecił jeden z użytkowników. Mam Bittorrent na Qnap oraz na komputerze. Dodaje foldery za pomocą kodu z Qnap wszystko działa ok. Ale jak mam folder na komputerze ( zainstalowany BitTorrent sync w wersi beta -> najbardziej...
  6. T

    Pomoc Qsync -jak to właściwie działa?

    Z tego co zobaczyłem chodzi o właściciela folderu tylko właściciel widzi pliki. User może udostępniać. Ale dziękuję za poradę z tym samym kontem. A co w przypadku gdy chciałbym aby były 2 grupy użytkowników + 1 nadzorca tzn. grupa1 (folder udostępniania którego zawartość mają widzieć):dom...
  7. T

    Pomoc Qsync -jak to właściwie działa?

    Witam. z rzeczy które zrobiłem stworzyłem konta użytkowników + folder grupowy + przydział i akceptacja przydziału dla każdego z użytkowników. Po zalogowaniu do Qsync i wrzuceniu plików do folderów klikam na synchronizacje robię testy w oba kierunki synchronizacja pokazuje 100% a pliki nie są...