Recent Content by te0dor

  1. te0dor

    Pomoc ARMv5 mp4decrypt

    temat do zamknięcia, zainwestowałem w coś takiego https://allegro.pl/oferta/mini-pc-tiny-lenovo-m73p-i5-4gen-8-320-gb-w10-dp-10868249676?fromVariant=10868281343
  2. te0dor

    Pomoc ARMv5 mp4decrypt

    bo zapomniałem, a jak zaczałem przeglądać to uświadomiłęm sobie że 2 SATA to minimum
  3. te0dor

    Pomoc ARMv5 mp4decrypt

    właśnie przeglądam konstrukcje typu: procesor: AMD 5370 2.20 GHz 2MB BOX 25W - Procesory AMD Athlon - Sklep komputerowy - x-kom.pl płyta: ASRock AM1H-ITX (AM1 PCI-E DDR3) - Sklep komputerowy - x-kom.pl mam nadmiar ramu DDR3, tylko dedykowane pod AMD no ale tylko 1x SATAIII, więc ani RAID nie...
  4. te0dor

    Pomoc ARMv5 mp4decrypt

    nie skąpi @Silas Mariusz , ale nie ma sensu wydawać kasy na Qnapy i inne tego typu za taką cenę w jakiej chodzą. A skoro mam takiego staruszka, to mi jego możliwości wystarczą ... ale może chciałem za dużo akurat na decrypt materiału video. Na czasie mi nie zależy bo to i tak by leciało w...
  5. te0dor

    Pomoc TS-121 Wolne pobieranie

    bawiłem sie w to kiedyś, szkoda zachodu, ale chciałem go jeszcze wskrzesić jako zasysacz z dużym dyskiem, tylko ten transfer mnie zaskoczył, bo kiedyś ssałem nim różne rzeczy i nie było to 8Mb/s 1640898116 @pigers możesz rozwinąc myśl, skad to wziać jak zainstalować ? dawno mnie tu nie było...
  6. te0dor

    Pomoc TS-121 Wolne pobieranie

    tak przez pc leci pełna parą ile łącze daje 300 Mb/s , @pigers podciałeś mi skrzydła. ale musze sie z tym pogodzić, że te stare qnapy nie dość że były drogie to nie nadają sie na współczesne rozwiazania
  7. te0dor

    Pomoc ARMv5 mp4decrypt

    Czy ktoś wie jak i czy wogóle sie da dostosować z tej biblioteki z linku 2 biblioteki: mp4decrypt i mp4dump do architektury ArmV5 https://www.bento4.com/downloads/
  8. te0dor

    Pomoc TS-121 Wolne pobieranie

    Po roku nie używania dałem ponownie szanse mojemu TS-121 by się się na coś przydał, zainstalowałem paczki QPKG, python3.10, ciekawy skrypt pythonowy do pobierania plików multimedialnych przy pomocy aria2c i ... mam transfery max 8MB/s. Coś jest nie tak, czy to normalne w tym modelu ...
  9. te0dor

    Kawa i papierosy Debian Zamiast QNAP System - co warto zrobić

    Temat skierowany jest bardziej do badaczy, osób które lubią eksperymentować na sprzęcie którego funkcjonalności są ograniczone z oryginalnym systemem. Nie znalazłem tematu podobnego., więc proponuje luźną rozmowę, przedstawiamy swoje pomysły i rozwiązania. Co warto zrobić na czystym debianie...
  10. te0dor

    FAQ Debian - Instalacja na platformie ARM Marvell Orion i Kirkwood

    Działa jak najlepiej na TS-121, instalacja Debian 8 bez problemu, Debian 9 sprawia problemy
  11. te0dor

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    w zasadzie dodałem parametr (pytanie czy dobrze :) ) ale i tak instalowałem Debian Jessie, on ma kernel 3.16 a z nim chyba nie ma problemów wiec nie wiem co pomogło czy parametr czy to że Debiana 8 wybrałem. no ale jest git. całe apt działa :) ale niestety dockera nie da się zainstalować na...
  12. te0dor

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    już 2 krotnie te recovery ratowało mój TS-121 :) uparcie nadal bede starał się zainstalowac debiana Installing Debian on QNAP TS-11x/TS-12x może ktoś ma w tym doświadczenie ? już poradziłem, zainstalowałem pełnego Debiana 8 na TS-121
  13. te0dor

    Merry Xmas 2018!

    Merry U too
  14. te0dor

    Witam wszystkich

    Witam i pozdrawiam