Recent Content by Tokk

  1. Tokk

    Pomoc TS-269L - Brak płynności w otwarzaniu filmów

    Miło słyszeć, że komuś to działa jak powinno. Mogę tylko pozazdrościć. Odnośnie nowej wersji XBMC to biorąc pod uwagę fakt, ile trzeba było czekać na 12 to naprawdę wątpie abyśmy 13 kiedykolwiek dostali. Ale to tylko moje przypuszczenia. Obym się mylił.
  2. Tokk

    Pomoc TS-269L - Brak płynności w otwarzaniu filmów

    Przecież XBMC na QNAP nigdy nie działało dobrze. Ostatnia poprawka sporo poprawiła ale do ideału jeszcze mu daleko. O najnowszej wersji XBMC też pewnie możemy pomarzyć. Ja np. na swoim 269pro zauważyłem, że podczas oglądania filmu w momencie pojawiania się napisów obraz przycina. Inny problem to...
  3. Tokk

    FAQ WD Red - Aktualizacja Firmware 12/20/2013 - Modyfikuje czas oczekiwania na przeniesienie głowic

    Ten problem dotyczy wszystkich dysków WD RED czy jakiejś konkretnej partii? Mam 2 takie dyski 3 TB kupione ok. roku temu.
  4. Tokk

    Download HD Station 1.1.3 & XBMC 12.3.0 | TS-x69

    Posiedziałem dzisiaj trochę przy tym XBMC i chyba udało mi się zdiagnozować w czym jest problem. Efekt przycinania się obrazu występuje tylko w przypadku włączonych napisów. Jeśli odtwarzany jest sam plik wideo bez napisów nie ma problemu. Przycinanie występuje w momencie pojawiania się napisów...
  5. Tokk

    Download HD Station 1.1.3 & XBMC 12.3.0 | TS-x69

    W takim razie to bardzo dziwne i być może związane jest tylko z plikami mkv. Czytam oficjalne forum i tam ludzie mają ten sam problem. Te same pliki uruchomione na tej samej wersji XBMC na laptopie odtwarzają się bez problemu. Także to nie jest raczej wina plików.
  6. Tokk

    Download HD Station 1.1.3 & XBMC 12.3.0 | TS-x69

    Ta wersja w dalszym ciągu nie rozwiązuje problemu działania XBMC. Tearing zniknął ale za to obraz co chwile się przycina. Testowane na plikach mkv 720p i 1080p. Mój NAS to TS-269 Pro QTS 4.1 RC.
  7. Tokk

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Na początku chciałbym podziękować @Slias Mariusz za możliwość przetestowania nowej wersji HD Station i XBMC. Niestety nie posiadam AVR i w temacie DTS nic nie jestem w stanie pomóc. Mam matomiast kilka uwag odnośnie działania samego XBMC. Na pewno działa to wiele lepiej niż poprzednio. Można w...
  8. Tokk

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Też bym chętnie przetestował nową wersje beta HD Station. Posiadam TS-269 PRO z QTS 4.1 RC. Z góry dziękuje.