Recent Content by tomaszjakubczak

  1. tomaszjakubczak

    Pomoc Ts-251+ dołożenie dysku bez RAID

    Witam. Posiadam ts251+ który do dnia dzisiejszego pracował z jednym dyskiem. Zakupiłem w dniu dzisiejszym dysk 3 tb i chcę go dołożyć ale bez tworzenia jakiegokolwiek Raid oraz bez utraty danych na dysku który już "siedzi" w serwerze. Nowy dysk jest już w Qnap tylko utknąłem przy tworzeniu...
  2. tomaszjakubczak

    Pomoc rTorrent - (err!) filebot: needed command was not found java

    A u mnie dzisiejsza major aktualizacja rozwiązała moje problemy. Silas jesteś WIELKI!!! Żebyś tak jeszcze pomógł na problemy z teściową ... eh życie
  3. tomaszjakubczak

    Pomoc rtorrent [x86-64] JS error

    po aktualizacji do najnowszej wersji forbiden 403 i komunikat : (err!) filebot: needed command was not found: java Mój Qnap to 251+
  4. tomaszjakubczak

    Pomoc Czy jest możliwość instalacji rtorrent na TS-212

    Hmmm chciałbym ale boję się ... kurcze brzmi jak wyznania dziewicy. Ręce swędzą do zainstalowania np. transmission ale zastanawiam się ( jak to u starszego pana ) nad celem wykonania tego. Download station chodzi a czy na np transmission będzie lepiej? ( cholerka to jak wybieranie kremu przez...
  5. tomaszjakubczak

    Pomoc Czy jest możliwość instalacji rtorrent na TS-212

    Mariusz mam prośbę czy możesz podać instrukcję instalacji tak dla debili po 40-stce? Nie powiem nic bo poległem niestety. Chodzi tutaj o Optware IPKG? Jeśli tak to dalej nie kumam jak ta żaba
  6. tomaszjakubczak

    Pomoc Udostępnianie i przeglądanie zdjęć w Photo Station

    Oj to ja się podepnę. Robilem porządki na kompie i uporządkowałem zdjęcia rocznikami - jak mówi moja żona CUD i pójdzie na pielgrzymkę. Jak skopiowałem je do katalogu Multimedia to np. TV widzi zdjęcia ale bez folderów i robi się bajzel jak w żołądku po zjedzeniu bigosu
  7. tomaszjakubczak

    Download [Release Candidate 3] QTS 4.1.0 Build0504 | ARM & x86

    Taaa żona no jeszcze wtedy przyszła żona też gwarancję mi dawała. A miała mnie tylko nauczyć grać na gitarze ... i teraz te dwa chwyty mają 18 lat i pyszczą
  8. tomaszjakubczak

    Download [Release Candidate 3] QTS 4.1.0 Build0504 | ARM & x86

    to uporządkujmy mój tok myślenia. Mam teraz qts 4.07 i jest to wersja przed 4.1.0. Wgrywać fix czy iść na żywioł? Juz raz poszedłem hmmm żywiołowo i mam syna
  9. tomaszjakubczak

    Download [Release Candidate 3] QTS 4.1.0 Build0504 | ARM & x86

    ten qfix to jak się cos nie uda czy mus przed upgrade?
  10. tomaszjakubczak

    Witam

    Jak to u faceta po 40-tce czytałem żeby kupić, potem zapominałem co czytałem, po powrocie do czytania zapominałem co mam kupić ... ale jestem. Od dzisiaj mam nadzieję szczęśliwy posiadacz TS 121. Szukając nowych doświadczeń przesiadłem się z S ds 110j, ale podobno panowie w moim wieku to...