Recent Content by tomek88

  1. T

    Pomoc TS-459Pro+ Po aktualizacji do 4.2 - problem z dostępem

    Tak właśnie zamarzam zrobić - porównuję dane na beckupach - problem jest w tym iż jak się zorientowałem były robione tylko kopie wybranych danych bez konfiguracji. Co do danych jest do nich dostęp i bez problemu uzupełnię braki, ale nie mam żadnych informacji o strukturze i prawach dostępu...
  2. T

    Pomoc TS-459Pro+ Po aktualizacji do 4.2 - problem z dostępem

    Telnet też nie odpowiada prawdopodobnie dostęp zarówno do telnetu jak i do SHH jest zablokowany w konfiguracji bo serwer działa na zewnątrz. Nie znam dokładnie konfiguracji bo przejąłem go po koledze który z dnia na dzień olał pracę i ma wszystko w d.. Miałem loginy zalogowałem się zrobiłem...
  3. T

    Pomoc TS-459Pro+ Po aktualizacji do 4.2 - problem z dostępem

    QFinder to było pierwsze o czym pomyślałem jednak zmiana oprogramowania nawet na wersje starsze nic niestety nie zmienia.
  4. T

    Pomoc TS-459Pro+ Po aktualizacji do 4.2 - problem z dostępem

    Niestety SSH jest wyłączone więc się nie połączę. Dzięki.
  5. T

    Pomoc TS-459Pro+ Po aktualizacji do 4.2 - problem z dostępem

    Mam problem po aktualizacji do 4.2 nie uruchamia się strona administracyjna. Zamiast niej wyskakuje "WEB SERVER SETUP GUIDE" rozumiem iż odpalił się serwer www jednak nigdy nie był włączany ani konfigurowany - nie bardzo wiem jak to obejść próbowałem zabawy z innymi portami i lecz tylko pod...
  6. T

    Serwer Web problem

    Sprawa załatwiona – przeniosłem po prostu pliki konfiguracyjne z działającego Qnapa i wszystko gra.
  7. T

    Serwer Web problem

    Serwery są podłączone do dwóch nie zależnych łączy. W akcie desperacji prze kierowałem też wszystkie porty i zamieniałem serwery między sobą efekt zawsze taki sam wyświetla się tylko panel administracyjny znajdujący się na porcie 8080. Myślę że błąd leży gdzieś w konfiguracji – nie mogę wywołać...
  8. T

    Serwer Web problem

    Witam. Mam dwa serwerki 209pro i starałem się uruchomić na nich serwery Web. Na jednym ruszyło bez problemu na to miast z drugim jest problem. Strony uruchamiają się ale tylko z sieci lokalnej. Przy próbie wywołania z zewnątrz wyświetla się panel administracyjny Qnap-a. Już kilka godzin szukam...
  9. T

    XMail + PHPXmail QPKGized

    Sprawdź czy na pewno przekserowałeś porty w routerze zgodnie z instrukcją: Port from / Port to / Services 6017 / 6017 / (xmail remote control access) 25 / 50025 / (ESMTP) 110 / 50110 / (POP3) 143 / 143 / (imap) 79 / 50079 / (FINGER)...
  10. T

    Xbox 360, KISS i napisy

    Wgrajcie do Qnapa po prostu Kissdx wszystko śmiga bez problemu łącznie z napisami – przynajmniej u mnie już od roku na 600 nie ma z tym problemu.
  11. T

    Problem z dyskami

    Dzięki za odpowiedź. Więc - stacja pobierania jest wyłączona ( włączone są tylko Ftp i pliki przez WWW) Restartowałem go kilkanaście razy niestety obydwa błędy się pojawiają. Co dziwne mimo wyłączonej stacji pobierania pojawia się błąd o dostępie do Qdownload? Niestety nie ja instalowałem...
  12. T

    Problem z dyskami

    Witam Mam pewien problem. W czwartek przysłano mi z centrali drugiego 209pro z danymi. Jednak po włączeniu zauważyłem w logach coś co mnie zaniepokoiło – otóż po starcie w logu systemowym mam taki wpis: 2009-02-15 18:45:44 System 127.0.0.1 localhost USB UPS detected! 2009-02-15 18:44:52...
  13. T

    XDove 1.2

    Sprawę już rozwiązałem sam. Dla zainteresowanych należy dodać łącze do /share/MD0_DATA/.qpkg/XDove/lib/libssl.so.0.9.8 w katalogu /mnt/HDA_ROOT/rootfs_2_3_6/usr/lib i wszysto rusza.
  14. T

    XDove 1.2

    Witam wszystkich. Zainstalowałem sobie w 209pro XDove 1.2. Ruszyło sobie fajnie ale tylko po POP3. W żaden sposób nie mogę IMAP ani Rouncube ani Uebimiał nie rusza – upływa limit oczekiwania i wyświetla się czysta strona. Szukając winnego doszedłem do wnioski iż to Dovecot ma problem w jego...