Recent Content by Tomy

  1. Tomy

    Pomoc TS-228 i nowy TV Smart Samsunga (strumieniowanie)

    Zbiorczo - dziękuję za wyjaśnienie.
  2. Tomy

    Pomoc TS-228 i nowy TV Smart Samsunga (strumieniowanie)

    Witam serdecznie. Czy QNAP TS-228 (stary ARMv7) da radę z nowym TV Samsung Smart (Tizen) w trybie DLNA? Plex niestety nie jest wspierany (pomimo, że w App Center udaje się zainstalować to finalnie nie może wykryć serwera). Lektura w sieci nie pozostawia złudzeń, że nie ma szans na Plex, ale...
  3. Tomy

    Pomoc WD20EZRZ i TS-112 = droga przez mękę

    Można odwrócić i dowolnie modyfikować. Po przywróceniu do ustawień domyślnych dysk zachowuje się bez zmian.Kolega mnie pozytywnie zaskoczył i otrzymałem z magazynu drugi, nowy egzemplarz. Dzisiaj po południu sprawdzę, tym razem już nie dłubię nic przy parkowaniu głowic.Update. Nowy dysk już w...
  4. Tomy

    Pomoc WD20EZRZ i TS-112 = droga przez mękę

    Całkowicie zapomniałem o wersji RED przyznam szczerze. Wyłączenie parkowania głowic nie narusza warunków gwarancji. Dam znać jak przyjedzie drugi egzemplarz.
  5. Tomy

    Pomoc WD20EZRZ i TS-112 = droga przez mękę

    Dysk był pod zamówienie - moje. Na stanie inne bardziej budżetowe modele, ja chciałem koniecznie wersję Green. Dam szansę drugiemu egzemplarzowi.
  6. Tomy

    Pomoc WD20EZRZ i TS-112 = droga przez mękę

    Dziękuję Avis! Sklep u dobrego kolegi, już przygotowane RMA do wymiany serwisowej. Może uda mi się zmienić na wersję RED. Mimo wszystko co się nawalczyłem to moje .. jak za dawnych, młodych lat :)
  7. Tomy

    Pomoc WD20EZRZ i TS-112 = droga przez mękę

    Witam szanowne gremium. Ponad rok czasu bezproblemowego użytkowania (aż do wczoraj - wykrakałem swoją radość na forum bezpośrednio po przywitaniu się :D). Cała noc poszła w niepamięć a ja nadal jestem w kropce chodząc lekko tyłem :/ Mianowicie TS-112 od samego początku pracował iście...
  8. Tomy

    Pomoc Aktualizacja zmiennego IP

    W pracy z uwagi na brak alternatywnego dostawcy internetu przechodzę ten sam problem .. Obawiam się, że bez fizycznego kliknięcia w link aktywacyjny, który system wysyła co 30 dni się nie obędzie.
  9. Tomy

    Pomoc TS-112 - fatalne transfery - ciąg dalszy serialu...

    TS-112 ... nigdy nie sprawiał mi problemów z transferami. W sieci domowej TS-112->1GB router TP-Link -> PC-ty .. transfery na rekordowo wysokim poziomie 55MB/s z włączonymi wszelakimi usługami. Po wyłączeniu tego czego nie potrzebuję transfery na poziomie 65-75MB/s. Musi coby być coś nie tak u...
  10. Tomy

    Salut!

    Witam serdecznie. Nazywam się Tomek, QNAP-112 użytkuję od ponad roku czasu w domowych zastosowaniach. Maszynka świetna i bardzo służebna.