Recent Content by ts251d

  1. T

    Pomoc Let's Encrypt SSL - nei działa

    Odkopię temat, ponieważ mam problem z wgraniem certyfikatu. Wygenerowałem drugi raz klucze - to samo :-( Co może być nie tak?
  2. T

    Pomoc Jak usunąć folder Multimedia?

    Dzięki. Usunięcie z systemu Multimedia Console "uwolniło" ten folder i usunąłem go w końcu. Potrzebuję prostego rozwiązania do zdjęć, bez indexowania, rozpoznawania osób, miejsc itd, bez AI.
  3. T

    Pomoc Jak usunąć folder Multimedia?

    Nie mam samby na liście użytkowników... :-( 1694590466 Tym bardziej przełącznika ze screena na załączonym przez Ciebie linku :-( 1694590563 Może tu jest coś nie tak?
  4. T

    Pomoc Jak usunąć folder Multimedia?

    Dzięki! A jak go usunąć?
  5. T

    Pomoc Jak usunąć folder Multimedia?

    ds 1694548388 Może jednak wcześniej - jak edytować wysłaną na tym forum wiadomość? :-( Zaś w kwestii tematu - zachciało mi się przechowywać zdjęcia na qnapie... Zainstalowałem szereg aplikacji (stację, konsolę itd.) wgrałem zdjęcia, ustawiając możliwe ograniczenia dostępu tylko dla admina i...
  6. T

    Pomoc Download station [5.0.22] - odmowa dostępu

    W menu użytkownicy dla tego użytkownika wybierz ikonę Edytuj uprawnienia aplikacji i sprawdź/przyznaj mu uprawnienie.
  7. T

    Pomoc TS-251 - prędkość transmisji danych przez internet

    Dołączę się z podobnym pytaniem: Co zrobić, aby urządzenie było w stanie wysycić łącze?
  8. T

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    Dziękuję za expresową odpowiedź:) Próbuję z Let's Encrypt. Z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że po przekierowaniu portów nie powinno być problemu? A jednak pomimo ustawień jak poniżej... Nie mogę ustawić 80, bo pojawia się komunikat, że port jest używany przez inną aplikację. Gdzie mogę sprawdzić i...
  9. T

    Pomoc Certyfikat SSL MyQnapCloud/QTS - jaki wybrać ?

    Przepraszam za odkop. Czy w przypadku przekierowania ddns (no-ip.com), gdzie mam zewnętrzne zmienne IP mogę wygenerować/zainstalować SSL na Qnap'ie?
  10. T

    Pomoc Fog Project

    Czy ten Veeam backup jest darmowy? Na stronie widzę FreeTrial...:-(
  11. T

    Pomoc Fog Project

    Dzięki za info! Ten tutorial z PE gdzieś już widziałem. To moje pierwsze kroki z odckerem i liczyłem, że to optymalne rozwiązanie. Zainstalowałem kilka dockerów i w każdym przypadku tak samo: pxe i tftp - startuje, w następnym kroku odwołanie do http://... i nie widzi strony :-( Serwer działa...
  12. T

    Pomoc Fog Project

    Witajcie! Czy ktoś z Was uruchomił to oprogramowanie na swoim Qnapie? FOG Project Czy pomysł z dockerem jest dobry w sytuacji, w której chciałbym korzystać z tego w sieci lokalnej? Bootowanie via pxe działa po wstępnej konfiguracji lecz w chwili ładowania interfejsu (wyświetla adres...