Recent Content by vitek

  1. V

    Sprzedam TS-453 pro

    Dobry wieczór dosprzedania TS-453 pro 8GB ram 2 TB HDD Urzadzenie sprawne, juz nie potrzebne, a przeciez wciaz calkiem niezle Cena 2000zl do drobnej negocjacji
  2. V

    Pomoc TS-453Pro - reanimacja

    A moglbys wrzucic zdjecie tego rezystora?
  3. V

    Pomoc TS-453Pro - reanimacja

    Aha, wyglada prosto. Przed wczoraj gdzies czytalem o sprawdzeniu napiec i w zaleznosci od tego lutowac Ty to sprawdzales czy po prostu go wlutowaes?
  4. V

    Pomoc TS-453Pro - reanimacja

    dzien dobry przed chwila dostalem odpowiedz z serwisu. Prawie że zaplacilem te 240 ale cos mnie tknęło tu zajżeć Ni jak nie potyrafie znalesc gdzie to ma byc wlutoowane i skad brac te pomiary I jeszcze jewdno, jakiś konkretny 100 ohmm ma byc? czy lutowac co pod reką. pozdrawiam
  5. V

    Pomoc ts-453 pro awaria - system booting - diody hdd czerwone

    Tak też przypuszczałem. Napisz proszę jeżeli bedziesz cokolwiek wiedział pozdrawiam utworzyłem rma, Pan z qnap grzecznie potwierdził że gwarancji brak, co do samego błędu , cytuję - motherboard failure wycenił serwis na 250 zielonych, określajac go jako lvl1 - czyli wymiana bios labour, lub...
  6. V

    Pomoc ts-453 pro awaria - system booting - diody hdd czerwone

    Dobry wieczór Pare dni temu padł mój 453 pro Znalazłem kilka podobnych przypadków, zzrówno tu na forun jak i w internecie Serwer zawiesza się na system booting i nic kompletnie nie działa Wszystkie diody dysków świecą na czerwonop, bez znaczenia z dyskiem czy bez. hdmi martwe identycznie...
  7. V

    Pomoc Windows Server 2012 A D ograniczenie ilości czasu użytkownika

    Dobry wieczór W kilku żołnierskich słowach Czy istnieje możliwość ograniczenia ilości czasu korzystania przez użytkownika ze stacji roboczej podłączonej do kontrolera domeny w windows server 2012 Zaznaczę tylko, że nie chodzi mi o ograniczenie czasu polegające na wyznaczeniu określonych dni i...
  8. V

    Pomoc TeamSpeak3 nie dziala po aktualizacji fw

    dzień dobry Po aktualizacji fw z 4.3.3 do 4.3.4 teamspeak przestał działać Aplikacja pobrana i zainstalowana z repo qnapclub.eu instaluje się wygląda na uruchomioną ale serwer nie startuje wywala błąd: up Znalazłem wersje która instaluje się i działa pomimo tego, że przy próbie odpalenia...
  9. V

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Nie instaluje się: zaistalowałem qperl potem cacert z repo nadal permiswsion denied up Za to po instalacji qperl i CAcert wystartował ts z repo qnapclub.eu ten wklejony z katalogu nadal nie działa Tak czy inaczej dziękuję i pozdrawiam
  10. V

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    niestety nic nie pomogło zastanawiam się czy jest możliwość uzyskania uprawnień super user
  11. V

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    proszę bardzo
  12. V

    Pomoc Team Speak Server - Nie działa po upgrade firmwa

    Dzien dobry Probowalem zrobic to ta sama metoda Niestety maszyna wypluwa "permission denied" Co powinieniem zrobic? Moj sprzet ts 453 pro fw 4.3.4.0483 update na stronie ts sa dwie wersje jedna dla freebsd to wlasnie ta wersja wywala - permission denied druga dla linux wywala: command not found
  13. V

    Pomoc rtorrent zapisuje w dwóch katalogach

    czyli plik faktycznie istnieje w jednym katalogu i pomimo, że widoczny jest w dwóch, fizycznie zajmuje na dysku miejsce jednego? który jest prawdziwy, ten w katalogu complete czy ten w downloads? Pytam bo nie wiem którego nazwę mogę zmienić? No i co jeśli przeniosę go na inny dysk?
  14. V

    Pomoc rtorrent zapisuje w dwóch katalogach

    czesc dzięki za odpowiedź domyślnie miałem to odznaczone, zaznaczyłem i wybrałem przenieś, odznaczyłem na nowo i nic nadal w dwóch katalogach