Recent Content by Vuk

  1. Vuk

    Pomoc ts-332x poprzez port SFP+ i kabel DAC

    najpierw wpisałem cyferki , połączyłem kabelkiem i zatrybiło , poprzednio wpisywałem przy połączonym kabelku nie gadało , dzięki pomogło , teraz czekam na switch QSW -M408S, tak przy okazji switch dell powerconnect 5424 daje możliwość agregacji portów to może lepiej wykonać na switch-u niż w...
  2. Vuk

    Pomoc ts-332x poprzez port SFP+ i kabel DAC

    mam inny kabelek też dac i tak samo nic nie dostaje a switch & switch gada czyli kabelki sprawne tylko qnap ślepy , może coś w opcjach qnap-a trzeba pogmerać chyba że by port padnięty :(
  3. Vuk

    Pomoc ts-332x poprzez port SFP+ i kabel DAC

    nie , tak jak by fizycznego połączenia nie widział qnap
  4. Vuk

    Pomoc ts-332x poprzez port SFP+ i kabel DAC

    Problem z połączeniem qnapa ts-332x z switch dell PowerConnect 5424 za pomocą kabelka dac EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP , jeśli połącze dwa switch-e dell i tp-link to się dogadują czy trzeba jakoś aktywować adapter 3 w qnapie , połączyć w określonej kolejności ?
  5. Vuk

    Pomoc ts-332x port sfp+ połączenie przy pomocy kabelka Dac

    Problem z połączeniem qnapa ts-332x z switch dell PowerConnect 5424 za pomocą kabelka dac EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP , jeśli połącze dwa switch-e dell i tp-link to się dogadują czy trzeba jakoś aktywować adapter 3 w qnapie , połączyć w określonej kolejności ?
  6. Vuk

    Pomoc Wykorzystanie portu "Adapter3" w TS-332x

    połączyłem gotowym kabelkiem do switcha i lampka się zapaliła więc teoretycznie komunikacja jest ale żadnych wkładek nie instalowałem do portu
  7. Vuk

    Pomoc Bootowanie QNAP - ssd vs HDD

    U mnie działa przy dysku ssd 180GB i jest kilka aplikacji reszta to talerzowce :)
  8. Vuk

    Pomoc Wykorzystanie portu "Adapter3" w TS-332x

    Jaka jest możliwość wykorzystania portu 3 lan 10G podłączonego do switch-a ?
  9. Vuk

    Pomoc Logitech Medzia Server - nie indeksuje nie widzi folderów plików

    Witam Sprzęt TS-119P+ , logitech UE Smart radio Po instalacji LMS 7.7.2 r33893 i przypisaniu folderu z plikami muzycznymi nie " widzi" katalogów ani żadnej zawartości , mimo że XMBC na komputerze widzi wszystko poprawnie jak również przeglądając wszystko jest widoczne . Co jest powodem nie...
  10. Vuk

    Witam

    Witam szanownych klubowiczów