Recent Content by waldip62

  1. waldip62

    Przy piwie HS 251 + łączenie zdalne

    przepraszam , internet mam od Vectry , router vectry połączony z routerem Asusa RT AC68U
  2. waldip62

    Przy piwie HS 251 + łączenie zdalne

    Witam, mam problem ze połączeniem się z serwerem zdalnie , loguje się do chmury , pokazuje mi się okno z dyskiem i po próbie zalogowanie się na serwer pokazuje mi się okno z linkami bezpośrednimi , ale niestety poprzez żaden z linków nie udaje mi się połączyć z serwerem. Jak korzystam z chmury w...
  3. waldip62

    Pomoc Dysk zewnętrzny w formacie ExFat

    Witam, mam Qnap Hs 251+ i podpinam dysk zewnętrzny który jest w formacie ExFat , i nic , chciałbym przerzucić dane , ale niestety serwer nie czyta dysku , może jakaś podpowiedź , nie mam gdzie przerzucić danych aby dysk sformatować w innym formacie?
  4. waldip62

    Pomoc Instalacjia HS 251 +

    Witam, dzisiaj próbuję skonfigurować swój HS-251+ i w związku z tym mam dwa pytania, po podłączeniu już od około pół godziny nic się nie dzieje tylko mruga zielona dioda, czy mam czekać na format dysków, jeżeli tak to jak długo, mam dwa dyski po 4 TB każdy, czy coś źle podłączyłem, a drugie...
  5. waldip62

    Przy piwie TS-453 Pro - zaleta w porownaniu do TS-451.

    W instrukcji obsługi TS-451 jest napisane ,że oprogramowanie obsługujące serwer jest pod systemem Windows , dlatego pytam , czy to tylko niedomówienie , czy też serwer działa pod Windowsem a trzeba kombinować aby obsługiwał system Appla.
  6. waldip62

    Przy piwie TS-453 Pro - zaleta w porownaniu do TS-451.

    a może odpowiedź , a nie złośliwości…..
  7. waldip62

    Przy piwie TS-453 Pro - zaleta w porownaniu do TS-451.

    Witam, a jak wygląda oprogramowanie pod OSX , czy również automatycznie widzi appla , czy też trzeba coś kombinować , we wszystkich instrukcjach piszą że software jest pod Windows.
  8. waldip62

    Witam serdecznie

    Jestem nowym użytkownikiem , wchodzącym w świat serwerów , może trochę późno mam 53 lata , ale mam nadzieję że z pomocą Forum dam sobie radę))) pozdrawiam