Recent Content by wally79

  1. W

    Pomoc nie rozpoznano partycji urządzenia (dysku w TR-004)

    reset oczywiście był. ale jak tylko to zrobiłem pojawił mi się ten problem z tym jednym dyskiem
  2. W

    Pomoc nie rozpoznano partycji urządzenia (dysku w TR-004)

    Ja nie zakładam że dysk jest uwalony bo problem jeśli już jest to po stronie serwera który podczas "wyrzucania" dysków powinien jednostkę rozszerzającą wprowadzić w stan czuwania a tym razem tak nie było.
  3. W

    Pomoc nie rozpoznano partycji urządzenia (dysku w TR-004)

    konfigurowałem ten dysk jako dysk pojedyńczy. Zresztą na załączonej fotografii pozostałe też są tak skonfigurowane. Wiem że to kiepska technologia ale mi to do tej pory pasowało. Moja wina
  4. W

    Pomoc nie rozpoznano partycji urządzenia (dysku w TR-004)

    trochę dziwne... bo cały czas do tej pory dysk pracował idealnie...
  5. W

    Pomoc nie rozpoznano partycji urządzenia (dysku w TR-004)

    Proszę o pomoc. Dziś podczas uruchamiania urządzenia rozszerzającego TR-004 otrzymałem komunikat że jeden z dysków nie uruchomił się prawidłowo (Nie rozpoznano partycji urządzenia. Upewnij się że system plików jest obsługiwany przez serwer NAS. Urządzenie rozszerzające TR-004 jest podłączone pod...
  6. W

    Pomoc TeamSpeak3

    Czy ktoś mógłby wrzucić link z aktualną wersją serwera TeamSpeak3 pod Qnapa bo na stronie Qnapclub brak pliku qpkg dzięki któremu do tej pory mogłem zainstalować na swoim NAS ten serwer. Dzięki wielkie za pomoc
  7. W

    Pomoc 0x8007003B problem z kopiowaniem plików pomiędzy komputerem a serwerem Qnap TS-251A

    Witam, od 2 dni borykam się z tym problemem. Oprogramowanie jakie obecnie zainstalowane jest na serwerze to wersja 5.0.0.1870. Do serwera podłączona jest macierz rozszerzająca TR-004 w której zainstalowane są dyski. Za każdym razem gdy coś kopiuję z dysku komputera na dysk macierzy pojawia się...
  8. W

    Pomoc Błąd 0x8007003b podczas przesyłania plików

    Mam problem z przesyłaniem danych z komputera na dyski Qnap TS-251A do tej pory wszystko działało a teraz jest klops. W chwili obecnej na serwerze zainstalowana jest wersja oprogramowania 5.0.0.1870. Nie mam pojęcia jak sobie z tym problemem poradzić. Proszę pomóżcie...
  9. W

    Pomoc TS-251A+TR-004 i UPS CyberPower UT850EG

    Witam, w ostatnim czasie zakupiłem sobie moduł rozszerzający TR-004 pod swój serwer. Z racji tego że serwer mój jest zabezpieczony UPS CyberPower UT850EG w taki sposób, że w przypadku braku zasilania serwer ma się sam wyłączyć po upływie 5 minut od utraty zasilania z sieci. Teraz myślę nad...
  10. W

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    @_Floyd Dzięki wielkie B-) wszystko działa jak należy. Raz jeszcze dziękuję za cenną wskazówkę. Pozdrawiam
  11. W

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    cholera, robię tak już któryś raz z rzędu i nic to nie daje. Nadal ten sam problem...
  12. W

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Witam, mam problem z udostępnianiem bibliotek swoim znajomym. Po wysłaniu zaproszenia znajomemu w postaci maila. Znajomy klikając w link aktywacyjny widzi coś takiego... dlaczego u mnie ta funkcja nie działa? Mógłby mi ktoś pomóc?
  13. W

    Pomoc Dostęp do katalogów NAS przez internet

    Witam serdecznie! Jak najprościej uzyskać dostęp z poziomu eksploratora Windows do folderu na dysku NAS z sieci zewnetrznej (internet) mapując dysk NAS?
  14. W

    Pomoc Instalacja serwera Teamspeak3

    @pigers Zrobiłem downgade firmware do wersji 4.2.x czy tutaj będziesz w stanie mi pomóc?