Recent Content by witek95

  1. W

    QNAP TS-653B vs 16GB RAM

    Wątpię że potrafi takie cuda, ale jak widać człowiek potrafi :) Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź :) Miłego dnia :)
  2. W

    QNAP TS-653B vs 16GB RAM

    Dzień dobry, wiem że odkopuje temat z dawnych lat, ale ostatnio również zastanawiałem się nad zmianą RAM-u w swoim TS-653b na 2x8 GB. I tu pojawia się moje pytanie. Jakie napięcia są na Kingstonie 1.35V czy 1.5V? Albo jakie napięcia RAM-u obsługuje QNAP? Bo nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu...
  3. W

    Pomoc Jak wykonać pulę magazynową na migawki w RAID 1 Dyski 2 x 1 TB?

    Mam powiedzmy podobne pytanie/problem które jest zawarte w pierwszym poście ale odnośnie qnapa ts-653B. Mam 2 dyski ssd i 2 dyski hdd wszystko w RAID 1. Domyślam się że trzeba by było od nowa instalować system gdzie by się stworzyło pule pamięci. Ale mi w sumie nie o to dokładnie chodzi. A...
  4. W

    Pomoc Aplikacje i programy na komputer

    Witam, chciałbym zrobić dostęp do dysku koledze nie tylko aby mógł oglądać moje pliki ale żeby również mi mógł wrzucać jakieś nowe filmy itp. Od razu zaznaczam że nie chodzi mi tu o aplikacje na telefon czy tablet, a tylko i wyłącznie na komputer. Macie jakieś fajne programy do tego? I jak można...
  5. W

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Witam wszystkich, jestem stosunkowo młodym użytkownikiem PLEX bo raptem na poważnie to mój drugi może trzeci dzień :D Ale mam nadzieję że moja ewetualnie biblioteka również się może komuś spodoba chociaż wątpię że mój router wytrzyma :D stary złom z UPC Thomson-a. Jeżeli chodzi o Download to...
  6. W

    Pomoc Udostępnianie

    No i powiem szczerze że udało się bez najmniejszego problemu :) Teraz tylko kolejne wyzwanie koledze (nieco starszej daty powiedzieć co ma robić) to może być trudniejsze :) I dziękuję za pomoc :)
  7. W

    Pomoc Udostępnianie

    No jest progres. Udało mi się wejść do routera i włączyłem UPnP bo był wyłączony. Widzi teraz go poprawnie :) ale nadal w PLEX jest ten sam komunikat
  8. W

    Pomoc Udostępnianie

    No to w takim razie chyba nic nie zrobię tylko czekać na zmianę dostawcy internetu i może następny router będzie miał tą funkcje. Bo ten to już ma sporo lat i aż dziwne że jeszcze działa...
  9. W

    Pomoc Udostępnianie

    A może być też problem jeżeli router nie obsługuje UPnP?
  10. W

    Pomoc Udostępnianie

    Nie wiem dlaczego mam taki komunikat...
  11. W

    Pomoc Udostępnianie

    Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś program i w sumie jak to zrobić, aby udostępnić swój serwer nie za pośrednictwem linku z udostępnieniem a jakimś programem aby nie musieli ściągać tylko tak jak w przypadku aplikacji na telefon mogli sobie strumieniować. Pragnę zaznaczyć że chce...
  12. W

    Pomoc QNAP TS-653b parę pytań początkującego użytkownika...

    Witam ponownie :) Mnie się udało bez problemu zainstalować system itd na dyskach SSD na PCI więc jak widać można i jest to dozwolone :)
  13. W

    TS-653B

    Witam, mam w planach nie długo kupić małego Qnapka TS-653B (jak koleżanka go nazywa "Mikrofalówką"). O jak tu sobie poczytałem i popytałem to UPS z czystą sinusoidą chyba wiem jaki kupię to nadal się zastanawiam nad dyskami. Chciałbym na dyskach SSD na PCI postawić system, jakieś aplikacje, itd...
  14. W

    Witam

    Jak będę miał mikrofalówkę w rękach i będzie wydawał takie dźwięki to dam znać :D Alę dziękuję że się martwisz :p
  15. W

    Witam

    Oj tam, czepiasz się szczegółów będę nazywać go mikrofalówką jeżeli maluszek nie odpowiada :D