Recent Content by Wrobelts212P

  1. W

    Pomoc Plik !bash - komenda nie kasuje plików zrzutów jpg z kamer IP

    Witam, przepraszam, że dopiero teraz będę się tym zajmował, ale nie bardzo miałem jak wcześniej. zaraz go wbije i sprawdzę ten skrypt i powiem co i jak Mega duże piwo. skrypt działa. Zaimplementowałem ten pierwszy gdyż na ten drugi jestem za cienki, a ten kumam. Super kasuje. W ramach testu...
  2. W

    Pomoc Plik !bash - komenda nie kasuje plików zrzutów jpg z kamer IP

    Dziękuję za info i z pewnością będzie duże piwo :):). Muszę to przez weekend przemielić. Ale w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie jak doinstalować pakiety, bo te komendy z linuxa nie bardzo działają, chyba że coś źle robię?
  3. W

    Pomoc Plik !bash - komenda nie kasuje plików zrzutów jpg z kamer IP

    Witam, napisałem plik wsadowy który kasuje stare pliki i katalogi, a przynajmniej miało być takie założenie. Widzę, że listuje mi dobrze ale już nie kasuje mam NAS TS-212P, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć co jest źle w tym skrypcie? Jak widać już nawet wpisywałem zmianę uprawnień. Skrypt...
  4. W

    Pomoc QnapWare czym się to je

    Tak, pomogło! dzięki :-)
  5. W

    Pomoc QnapWare czym się to je

    ok. połączyłem się z Nasem przez putty ale ipkg update nie działa, mam info że -sh : ipkg: command not found, czy jakoś inaczej ma być wpisana komenda dla Qnapware? Dodam że jestem zalogowany.:-)
  6. W

    Pomoc QnapWare czym się to je

    Jestem posiadaczem Qnap'a TS212P zrzucam na niego pliki, ale chciałbym napisać do niego crona, który uruchamiał by bash'a usuwającego katalogi utworzone powyżej 30 dni. Chciałem to zrealizować za pomocą QnqpWare, program zainstalowałem ale nie bardzo wiem teraz jak się do niego zabrać by...
  7. W

    Bry

    Witam wszystkich Przepraszam za ten temat, troszku namieszałem :D