Recent Content by Ymil52

  1. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Niestety nie skorzystał Pan z mojego zaproszenia na http://ślonzok.pl:8096 w celu wyjaśnienia problemu...trudno....dwie godziny minęło deaktywuję Pana Konto.
  2. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Od początku opisuję w czym mam problem...A Ty w piszesz..opisz swój problem...- Masz coś z ? Nabijasz posty? 1678357528 1678357762 Opisałem od początku na czym polega mój problem...- Jak czegoś nie zrozumiałeś z moich nieudolnych według Ciebie określeń.- Napisz. Jak chcesz tylko "nabijać"...
  3. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    1678356803 opisałem w dość zrozumiały sposób(moim zdaniem.) przepraszam jak coś nie tak. Widać prezentujesz wyższy poziom. Przepraszam za nieudolność. Możesz podać, które moje określenia/ wyjaśnienia są niezrozumiałe? - Możesz podać konkretne zwroty, pytania, itp? 1678356894
  4. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Możesz dlaczego i po co..i.... ...a zresztą...- będziesz wróżyć?
  5. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    odpowiedź w stylu: "jest niewygodny, damy mu bana" nie rozwiazuje problemu...- Proszę o kolejne wyjaśnienia. 1678354986 Pigers@ Utworzyłem nową bibliotekę "ble, ble, ble: umieściłem w niej dwa "Katalogi/adresy". Jeden z folder " z (źródło)"Filmy" drugi taki sam umieszczony z folderu...
  6. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Na potrzebę tego tematu podam dostęp do mojego serwera Emby: Serwer: http://ślonzok.pl:8096 - kopiuj/wklej w pasek adresu. port 8096 Urzytkownik Pigers Hasło 123 będą foldery "Filmy i "Filmy seriale". Proszę zwrócić uwagę na różnicę w wyświetlaniu ikon. - Nieraz trzeba "wejść" głębiej w folder...
  7. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Widać nie mam daru przekazywania myśli na "papier". Mam utworzone "biblioteki" -cutuję Twoją odp. "klikasz okej, leci skan i tyle w temacie" Gwoli ścisłości: Nie pytałem o tworzenie bibliotek w "Emby"(to potrafię) Pytałem : Dlaczego w jednym folderze(bibliotece", są wyświetlane pliki z ikonkami...
  8. Y

    Pomoc Foldery medialne/Multimedialne - Wyświetlanie miniatur

    Panie Pigers (…i każdy, kto może pomóc). Biorąc pod uwagę rozległą Pana wiedzę na temat, który mnie interesuje. Chodzi o te foldery medialne. Kiedyś chyba była opcja wyboru: "folder medialny", czy też "multimedialny" Teraz takiej opcji nie mogę znaleźć. Do konkretów. Mam...