Recent Content by yorky

  1. Y

    Pomoc FTP

    Czy na qnapie jest klient FTP tzn czy moge pobierac rzeczy na Qnap z serwera ftp bez udziału komputera?
  2. Y

    BTguard, Peer Guardian lub inny sposób na anonimowość

    Czy jest jakiś program na qnapa dzięki któremu przy ściąganiu z sieci możemy pozostać anonimowi? Tak jak to niby ma BTGuard?
  3. Y

    rtorrent i inne wersje poza rtorrent b0301 r1106 (O2)

    OK - Dzięki Wielkie W końcu zrozumiałem i ... z każdym postem staje się bardziej zaawansowanym użytkownikiem :)
  4. Y

    rtorrent i inne wersje poza rtorrent b0301 r1106 (O2)

    Zbawco :D Dziękuje Fajnie bo mój obecny rtorrent zaczął mi dziwnie jakoś chodzić - z publicznych site'ów strasznie wolno ciągnie.
  5. Y

    rtorrent i inne wersje poza rtorrent b0301 r1106 (O2)

    Mam zaisntalowana wersje rtorrenta b0301 r1106 (O2) i chciałbym uaktualnić do wersji b0928 lub nowszej od mojej. Jak to zrobić skąd pobrać najnowszą wersje bo pod opisami na post-cie Silasa nie ma linków. Link do paczki zawiera tylko pierwszą wersje tj. b0301 r1106.
  6. Y

    Jaki torrent na TS-210???

    Ok -dzieki W wątku "Silasa" https://forum.qnap.net.pl/posts/4482 jest podane pare wersji rrtorrenta od b0301 r1106 (O2) do b0928. Jak je ściągnąć bo ja mam tylko podstawową tj. tą pierwszą? Gdzie można znaleźć poprawki? które są wymienione w wątku. Na dole wątku jest link do sciągnięcia ale...
  7. Y

    Jaki torrent na TS-210???

    Hej mam zainstalowany na TS-210 firmware 3.2.5 Build 0409T i rtorrent++_0.8.6_NEW_ARM.qpkg. Niestety jest jakiś kłopot. Rtorrent słabo wysyła pliki z HD-bits.ro Pokazuje znacznie mniejszą ilość peerów i seedów niż wskazuje na to strona www I załadowane pliki bardzo słabo wysyła (praktycznie...
  8. Y

    Pomocy !!! problem z stacją pobierania

    A jak ma się do tego TS-210 - mam podobny problem
  9. Y

    Jaki torrent na TS-210???

    Hej, Chciałbym zainstalować innego klienta torrent na moim TS-210. Wyczytałem że rtorrent nie można zainstalować? Jaki inny można w takim razie i czy rtorrent na pewno nie chodzi? Czy któryś z poniższych zadziała?: * Transmission 1.5.3, 1.6.1, 1.7.x, 1.8.3, 1.9.1 * rTorrent 0.8.x...
  10. Y

    hasło i dostęp z zewnatrz

    Loguje się z zewnatrz za pomoca media playera /Xtreamer/ do zasobów TS-210. Po każdym włączeniu media-playera musze logować się na nowo wpisując admin i hasło. Czy istnieje możliwość wyłaczenia hasła w konfiguracji Qnap TS-210 przy każdorazowym dostępie? Jak to zrobić??? - Jest to bardzo...
  11. Y

    katalogi

    Ustawilem Upnp tak że z TS-210 widoczne sa moje pliki na Xtreamer'ze Niestety na media-playerze widze same pliki. Czy jest możliwość żeby były widoczne katalogi?