Recent Content by zbignowak

  1. zbignowak

    Pomoc Moodle

    Problem mój jest następujący: Zainstalowałem moodle z appstore niestety nie wiem jak dostać sie do folderu moodledate, ukrywa się gdzieś i nikt nie wie gdzie Przy wskazaniu przy instalacji utworzonego wstepnie folderu moodledate instalacja się wykrzacza. Na innych forach radzono instalację...
  2. zbignowak

    Pomoc Qmobile i TS 119P+

    Zaktualizowałem na swoim Qnapie TS 119P+ oprogramowanie do wersji 4.2 i niestety nie mogę połączyć sie z nim przez iphona, ipada wykorzystując Qmobile. W starej wersji nie było problemów? Przez stronę "nazwa.myqnapcloud.com" bez problemów łączę się. Przez Qmobile wywala "Login Failed" Pozdrawiam...
  3. zbignowak

    problem z routerem albo z qnapem

    Moim zdaniem załóż virtual host na QNAPie z nazwą hosta jaki masz i nazwą folderu gdzie jest strona. U mnie strona jest w folderze Qweb/joomla , host mam jeszcze z czasów darmowej rejestracji w dyndns.com. Możesz sprawdzić i zobaczyc moją stronkę w joomli do testów zbignowak.dyndns.org. Internet...
  4. zbignowak

    Serwer Www dziwny bład

    Czy da się połączyć przez usługę "mycloudnas"? Moja propozycja to ostateczność: format dysku. Miałem już podobnie z moim TS-119, kiedy po różnych eksperymentach padł. Przed ostatecznością proponuję jeszcze: z foldeu Qweb usunąć plik index.php, następnie wrzucić pliki dowolnej strony...
  5. zbignowak

    Serwer WWW - prośba o pomoc

    Jestem nzdziwieony takim adresem dostetu do dowolnej aplikacji n Qweb. Na moim wystarczy wpisać http://mojeIP/phpBB3 lub Joomla lub gallery3 lub wordpress i OK. Podobnie korzystjąc z dyndns: wpisuję użytkownik.dyndns.org/phpBB3 lub inne i OK.
  6. zbignowak

    HD streaming po DLNA

    Jestem zdania, że forum w stnie agonalnym. Mam nadzieję, że pojawi się reanimator i ożywi.
  7. zbignowak

    Powitanie

    Czy ktoś jest jeszcze aktywny??? Czy ktoś z posiadaczy QNAP-a jeszcze żyje??? Jeśli tak t niech się odezwie??? Z. Nowak
  8. zbignowak

    Pliki NZB - usenet

    Czy ktoś z posiadaczy QNAP-a jeszcze żyje????? Bo mm wrażenie, że wszyscy pomarli????? Forum praktycznie nieaktywne????? Jest to dla mnie dziwne, porównując z forum S jesteśmy martwi!!!! Z szacunkiem Z. Nowak
  9. zbignowak

    Serwer WWW - prośba o pomoc

    Widzę, że nie tylko kolega ma problemy. Ja mając trochę wolnego czasu wieczorami bawię się swoim qnapkiem. Niestety forum prawie nieaktywne. Nie można liczyć na pomoc. Jeśli kolega ma ochotę i czas to podzielę się swoimi doświadczeniami z tym sprzętem. Czekam na maila. zbyszek
  10. zbignowak

    Aktualizacja php admin

    Ostatnio bawię się swoim qnapkiem i z tego co dostrzegłem to nie ma problemów ze zmianą zainstalowanych aplikacj. Wystarczy zmapować folder i wyrzucić wszystkie pliki z danej aplikacji i wrzucić najnowsze i jest ok. Robiłem to z joomla (zmieniłem na 1.7.2 i wordpressem i phpmayadmin). PS. Forum...
  11. zbignowak

    niezapisywalny

    Udało się. Zmiana uprawnień do folderu joomli pomogła.
  12. zbignowak

    niezapisywalny

    Mam problem z joomlą? Nie potrafię zmienić praw dostępu do katalogów,we wszystkich jest opcja "niezapisywalny"?????? Wobec powyższego nie mogę nic instalować. Liczę na szybką pomoc kolegów. Łączę sie z QNAPEM przez WiFi w mojej sieci lokalnej. Coś skopałem w ustawieniach i nie wiem co??????
  13. zbignowak

    TS-x19 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.3 Build 0212)

    Bardzo możliwe, ja tego nie zuważyłem, dla mnie (jak narazie) to "wsio rawno". Moze dostrzegę w przyszłości róznice? Po instalacji FW 3.2.3 nic złego sie nie stało (na razie)????
  14. zbignowak

    TS-119 zakup

    Przepraszam miałem na myśli 3.2.3
  15. zbignowak

    TS-119 zakup

    Serdeczne dzięki za zainteresowanie moim problemem. Zainstalowałem spolszczenia i ćwiczę. Spróbuję zainstalować TS-119 3.1.1 Ciekawy jestem co jest tam nowego?