Recent Content by ZuBiK

  1. ZuBiK

    TS-351

    Niezbyt pomogę, ale może naprowadzę na jakiś trop. Według strony wsparcia (pod adresem): QNAP Virtualization Station Nie ma tam dodatkowo żadnych informacji o dyskach z trzema zatokami, tak więc można przyjmować że TS-351 potencjalnie nie jest wykreślony z listy. Dodatkowo jego procesor...
  2. ZuBiK

    Zagwozdka zakupowa - TS-351-8Gb(nowy), TS-253 Pro 8Gb (używany) czy może inny?

    No tak, z tego co wstępnie rozkminiam to skończy się na Kodi lub czymś podobnym... :) Wracając do dylematów, to mam jeszcze dwie kwestie. Pierwsza prosta, bardziej sam znam na nią odpowiedź, ale zawsze człowiekowi lżej jak ktoś go poprze. 1. Ponieważ cena między wersją 2GB a 8GB to ponad...
  3. ZuBiK

    Zagwozdka zakupowa - TS-351-8Gb(nowy), TS-253 Pro 8Gb (używany) czy może inny?

    Ślicznie dziękuję pigers i Kingu, właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło. Czyli jednak wsparcie systemu tutaj ma duże znaczenie, w takim razie będę się wystrzegał używek, które już czasy świetności mają za sobą. To może teraz w drugą stronę, skoro muszę się pogodzić z tym, że to nie będzie...
  4. ZuBiK

    Zagwozdka zakupowa - TS-351-8Gb(nowy), TS-253 Pro 8Gb (używany) czy może inny?

    Witam, chcę kupić NAS-a do użytku domowego ale nie chcę na niego wydać fortuny. Sprzęt miałby działać jako (od najbardziej istotnych): - magazyn zdjęć, filmów oraz plików z jednego komputera i 3 telefonów oraz backup innych plików, - serwer DLNA wykorzystywany sporadycznie, - własna chmura do...
  5. ZuBiK

    Sprzedam 2 dyski WD RED 4TB

    Dzięki Maks, ale finalizuję zakup dysków z tego tematu.
  6. ZuBiK

    Sprzedam 2 dyski WD RED 4TB

    Proszę o dane do kontaktu (mail?), bo nie ma chyba tutaj opcji wiadomości prywatnych. (Przynajmniej nie mogę takich tutaj znaleźć).
  7. ZuBiK

    Sprzedam 2 dyski WD RED 4TB

    Czy oferta jest jeszcze aktualna?
  8. ZuBiK

    Witam!

    Witam wszystkich. Trafiłem na to forum, bo poszukuję taniego używanego NAS-a od QNAP-a do domu. Dlaczego QNAP? Mam w pracy pod opieką kilka NAS-ów QNAP-a wersje rackowe i zwykłe i bardzo lubię sposób zarządzania i większość funkcji wygląda dla mnie logicznie (w przeciwieństwie np. systemów od...