Recent Content by zuro

  1. zuro

    Pomoc Monitoring QNAP & S

    U mnie na TS-239 II kamery Hikvision (4 szt) w FHD "żżerają" 90 % mocy procesora.
  2. zuro

    Pomoc Kamery i Licencja do TS-453Pro

    Przyłączam się do prośby poprzednika -Fixxer1. Jestem zainteresowany kupnem tego modelu kamery w najbliższym czasie.
  3. zuro

    Pomoc Nie pobiera BT

    U mnie czasami też występuje ten problem. Torrenty "stoją" z komunikatem Czekaj. Pomaga wyłączenie i włączenie Download Station w App center. Polecam jednak zainstalować Transmission - jest bezkonkurencyjny.
  4. zuro

    Witam

    Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
  5. zuro

    Pomoc Kamera IP Edimax IC-7010PT

    W takim razie napiszę to po polsku - " Nie polecam upgrade firmware":-)
  6. zuro

    Pomoc Kamera IP Edimax IC-7010PT

    U mojego klienta chodzą od 4 lat(IP Edimax IC-7010PTn), bez problemu - 12 szt .Wszystkie podłączone kablem. Jedynie trzeba uważać na podmianę firmware na nowszy .Co do forum Edimaxa , to ich specjaliści znają tylko jedną odpowiedz- " U mnie działa"
  7. zuro

    Download [Beta] QTS 4.0.2 Build0625 | ARM & x86 [Leak/Non-Official]

    Witam. Na moim Qnapie (TS-239 PRO II) ta wersja powoduje bugi w wyświetlaniu menu - większość opcji opisana jako UNDEFINED - 90 % przycisków niewidoczne Będę wdzięczny za pomoc
  8. zuro

    3.8.0

    U mnie też wszystko hula . Kilka dni temu przeszedłem na FV 3.8.1 i też żadnych problemów.
  9. zuro

    rtorrent problem

    Więcej wiadomości znajdziesz na anglojęzycznym forum Qnapa. Polskie forum niestety ledwie "dyszy":(
  10. zuro

    Pomoc Qnap TS-112 i Joomla

    Zdecydowanie udżwignie
  11. zuro

    KASOWANIE DANYCH - PROBLEM

    Wywalcie tego spamerka z GÓRY !!!!
  12. zuro

    Survelliance Station Pro to nieporozumienie

    Hmm.Niestety Qnap idzie w stronę " wyciskamy z klienta ostanie soki".Bunt na angielskim forum jest spory , więc mam nadzieję ze firma weżmie sobie do serca wszelki e krytyczne uwagi . Na tą chwilę na pewno nie mogę polecić najnowszego firmware do uzytkowania w firmie.
  13. zuro

    Qnap TS-859Pro+ typ pamięci RAM w orginale?

    Jeżeli wiesz , to może byś się podzielił tą informacją z innymi ?
  14. zuro

    Android na Qnapie ?

    Witam Dzisiaj przeczytałem o tym że Intel ma wypuścić na rynek Androida , na procesory Atom. Ciekawe czy będzie można go zainstalować na Qnapie z prockiem x86 ? :>
  15. zuro

    Pomoc Synchronizacja folderu TS659Pro

    Ja do tego używam Dropboxa zainstalowanego na Qnapie .