Recent Content by zybeks

  1. zybeks

    Pomoc AMIZ Cloud

    Możliwe ze banalna sprawa, ale mnie to przerosło. Jak dodać NAS do AMIZ Cloud. Niby porejestrowane wszystko. Podana jest jasna instrukcja Z tym ze ja tam nie widzę takiej opcji by z poziomy mycloud podłączyć urządzenie do AMIZ.
  2. zybeks

    Pomoc HD stations KODI wtyczka klienta TV

    VU nie sprawdzałem (jeszcze), "Urządzenia z enigmą na pokładzie" nic mi nie mówi (jakbyś mariuszsal mógł to rozwinąć). Moje potrzeby zaspokaja mod od father_mande z forum.qnap.com. Jednak specjaliści od qnapa jak zaczęli iść w stronę multimedialną, to powinni ją szlifować (na to liczę), a nie...
  3. zybeks

    Witam

    Witam, Choć zarejestrownay jestem od 2011 (ale to chyba przez S i pronas ;) )
  4. zybeks

    Pomoc HD stations KODI wtyczka klienta TV

    Dzięki za odzew. W miedzy czasie odezwałem się tez na forum qnapa. Tam jeden z użytkowników robi własne kompilacje kodi. Jednak brakowało bibliotek rtmp (odpowiedzialne za streaming), poprosiłem to je dodał i można ściągnąć już dzisiejsza kompilacje z działającą tą opcją. A do Ciebie pitates już...
  5. zybeks

    Pomoc HD stations KODI wtyczka klienta TV

    Dzięki za odpowiedź. Tego posta co podlinkowałeś wypróbowałem - dalej nie to - rtmp streamow nie otwiera. 15.2 paczki jeszcze nie znalazłem - (nieaktywne downloady) - może ktoś pomoże z działającym linkiem. No i co stoi na przeszkodzie by PVR było w qnapowym KODI? Jakieś grube przeciwwskazania?
  6. zybeks

    Pomoc HD stations KODI wtyczka klienta TV

    Normalnie najnowsze kodi czy to pod androida czy pod inne systemy ma dołączone (choć wyłączone) wtyczki PVR TV (klient telewizji). Natomiast w tym dołączonym do HD stations (kodi 16) nie ma. W żaden sposób tez nie mogę ich znalesc by doinstalować. Chodzi mi dokładnie o wtyczkę pvr iptv simple...
  7. zybeks

    Pomoc Bluetooth? Gdzie znaję konfigurację po podpięciu dongle BT?

    Witam, System od wersji 4.2 szczyci się obsługą Bluetooth. Pytanie gdzie się znajduje ekran tym zarządzający. Dodam, iż dongle asusa działa ładnie z S (ds214play)- tam nie mam problemu z konfiguracją i działaniem ;) Co chce przez BT łączyć? Klawiaturę w HD station. Czy w ogóle system...