HD Station [Intel x86_64]

HD Station [Intel x86_64] 3.1.3 b0202

No permission to download
View attachment 15868

HD Station

Rozrywka klasy kinowej w domu nigdy nie była łatwiejsza do osiągnięcia - teraz dostępna w Turbo NAS. Dodanie portu HDMI # oraz nowej aplikacji QNAP HD Station zamienia Turbo NAS w niesamowitym odtwarzacz multimedialny. Instalując darmową aplikację HD Station oraz podłączając Turbo NAS do dużego ekranu HDMI, użytkownicy mogą się cieszyć kolekcjami wideo, muzyki oraz zdjęć, przechowywanymi na Turbo NAS, przeglądać Internet, a nawet kontrolować cały system przy pomocy urządzenia mobilnego. Doświadczanie pełnego HD jest tak proste!

Oglądaj filmy w pełnej rozdzielczości HD
Posiadanie własnego kina cyfrowego w domu oznacza, że nie trzeba stać w kolejce do kina. HD Station dostarcza filmy w jakości kinowej w domu. W połączeniu z wbudowanym intuicyjnym interfejsem odtwarzacza multimediów Kodi, HD Station pozwala łatwo przeglądać menu i wybrać preferowany sposób odtwarzania filmów. Możesz cieszyć się nie tylko filmami i wideo, ale także zdjęciami i muzyką z rodziną w zaciszu własnego domu.

Surfować po internecie
HD Station obsługuje przeglądarkę Google Chrome, dzięki czemu można korzystać z Internetu za pomocą telewizora. Poza oglądaniem filmów, słuchaniem muzyki oraz oglądaniem zdjęć na dużym ekranie, możesz także przełączyć się do przeglądania Internetu i odwiedzania stron serwisów społecznościowych, uzyskując więcej opcji dla rozrywki. Nawet lepiej, bo HD Station działa na twoim Turbo NAS, możesz pobrać zawartość, gdy ją oglądasz, aby umieścić ją w swojej bibliotece i korzystać później.

Ciesz się z YouTube na telewizorze
Czujesz się ograniczony oglądaniem treści z YouTube w wysokiej rozdzielczości na twoim komputerze? HD Station pozwala na oglądanie bezpośrednio na dużym telewizorze. Teraz można usiąść na kanapie w swojej najwygodniejszej pozycji i rozszerzyć swoje doświadczenie z YouTube.
View attachment 15869
Zmień swój telefon w pilota
Qremote
Użytkownicy Android™ i Apple iPhone® lub odtwarzacza iPod® iPad® Touch mogą pobrać i zainstalować aplikację "Qremote" z App Store do kontroli HD Station. Możesz kontrolować odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć zapisanych w Turbo NAS zdalnie i korzystać z nich w telewizji bez dodatkowych gadżetów, takich jak kontroler, klawiatura lub myszy USB. Można również korzystać z wygody przełączania między aplikacjami, w tym Kodi, YouTube, Google Chrome i MyNAS (portal internetowy Turbo NAS) z łatwością z łatwością.

Oficjalna zdalna aplikacja Kodi
Oficjalna zdalna aplikacja Kodi jest dostępna dla urządzeń Android™ oraz iOS®. Zamień urządzenie przenośne w pilota do sterowania Kodi, aby przeglądać bibliotekę multimediów przez Kodi wygodnie.

# Dostępność: Obsługa wysokiej rozdzielczości HDMI i HD Station jest dostępna w seriach TS-X70 Pro, TS-X70, TS-x69 Pro i TS-x69L i z oprogramowaniem firmowym w wersji 3.8.1 lub nowszej. Kodi jest obecnie dostępny w modelach Pro i TS-x70 TS-x70; XBMC v12 jest obecnie dostępny w modelach Pro i TS-x69 Pro i TS-x69L.

Uwaga:
  • W celu zapewnienia wydajności HD Station, QNAP zaleca zwiększenie pamięci RAM w modelach z serii TS-x69 do 2GB lub więcej.
  • Jakość przeglądanie filmów HD na YouTube może być ograniczona ze względu na wydajność systemu.
Author
Silas Mariusz
Downloads
73
Views
476
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from Silas Mariusz

Similar resources

Virtualization Station (Limitation Remover Patch) Silas Mariusz
With the easy-to-use interface, you can centrally manage all virtual machines created on the Turbo N
0.00 star(s) 0 ratings
Downloads
41
Updated
KODI [Intel x86_64] (myKODI) Silas Mariusz
Kodi (kiedyś XBMC) to multiplatformowe centrum multimedialne
5.00 star(s) 7 ratings
Downloads
587
Updated
MySQL [x86/HAL firmware] Silas Mariusz
MySQL oferuje różne typy mechanizmów bazodanowych, z których każdy typ przeznaczony jest do innego..
0.00 star(s) 0 ratings
Downloads
26
Updated
Optware IPKG [x86] Silas Mariusz
System zarządzania pakietami zaprojektowany z myślą rozbudowy systemów zintegrowanych
5.00 star(s) 1 ratings
Downloads
412
Updated
OSCam [x86] Silas Mariusz
OSCam [x86] 1.20.10370
OScam is a softcam, software to be used to decrypt digital television channels on a settopbox ...
5.00 star(s) 1 ratings
Downloads
44
Updated