Hubic Drive [x86, ARMv7/TS-x31] 2.1.0.1

Your Hubic Space in your File System (compatible RTRR)

1. Silas Mariusz
    hubic-home.
    Moje życie, moje dane, mój hubiC

hubic-home.

Masz dostęp do dokumentów wszędzie, na każdym urządzeniu
    Przechowuj swoje pliki w ramach osobistej i bezpiecznej przestrzeni. Samodzielnie wgrywaj dokumenty na swoje konto online lub skorzystaj z aplikacji hubiC.

Zapisuj i udostępniaj swoje pliki w ramach bezpiecznej infrastruktury
    Możesz w prosty sposób udostępniać swoje pliki wybranym osobom. Każdy plik jest kopiowany 3 razy w 3 lokalizacjach w Europie.

Zwolnij przestrzeń na swoim komputerze, tablecie i telefonie
    Zmniejsz wykorzystanie pamięci swoich urządzeń nie korzystając z dysków zewnętrznych. Archiwizuj na koncie hubiC pliki, które rzadko sprawdzasz.

hubic-browser-portable.

[Install steps]
    1. Once Application installed and you Hubic account correctly setup log in SSH on your NAS and execute:
      Kod (Bash):
      1. /opt/HubicFS/hubic_token -k
      and follow instructions, open my HubicFS WebUI and copy & paste the informations (replace the following lines below):
      Kod (Text):
      1.         client_id=[Hubic client id for the registered application]
      2.         client_secret=[Hubic client secret for the registered application]
      3.         refresh_token=[A refresh token you got from the script]
    2. Stop and restart QPKG, it is done

3. Create a share within QTS called HubicDrive
      your Hubic is now accessible within your share directory (HubicDrive), you can now use RTRR to backup your file.

[Known issues]

• temp files are not automaicaaly removed (i put a script to clean directory on each Start) (issue 89)
    • HubicDrive not set in 777 as a default share hubicfuse limitation even if i use force umask