KODI [Intel x86_64] (myKODI) 17.6

Kodi (kiedyś XBMC) to multiplatformowe centrum multimedialne

 1. Silas Mariusz
  Kodi (kiedyś XBMC) to multiplatformowe centrum multimedialne dostępne w wersjach natywnych dla systemów Windows, Linux, Mac OS X, iOS oraz Android. Umożliwia odtwarzanie muzyki, filmów czy grafik.

  kodi_movie_logos.

  KODI to wielokrotnie wyróżniany, darmowy (licencja GPL) odtwarzacz mediów. Aplikacja jest dostępna dla wielu systemów: Linux, OSX, and Windows.

  Powstała w 2003 przez grupę zapaleńców i do tej pory jest projektem typu non-profit tworzonym przez ochotników z całego świata.

  W chwili obecnej w projekcie uczestniczy ponad 50 programistów i ponad 100 osób tłumaczących aplikację na ponad 30 języków.

  KODI odtwarza niemal każdy typ popularnych formatów audio i video. Aplikacja została również zaprojektowana jako odtwarzacz sieciowy. Daje zatem możliwość odtwarzania materiałów z każdego miejsca w domu lub bezpośrednio z Internetu, używając praktycznie każdego dostępnego protokołu. Czyni ją to też aplikacją do ogładania TV przez internet. Doskonale również radzi sobie z dźwiękiem przestrzennym (wielokanałowym).

  xbmc_1. xbmc_2. xbmc_3. xbmc_4. xbmc_5. xbmc_6.
  zur887, fholding oraz zeusrulez lubią to.

Ostatnie aktualizacje

 1. Compatible with new devices
 2. Last official release
 3. Major update

Ostatnie opinie

 1. aszcik
  aszcik
  5/5,
  Wersja: 17.6
  dzięki
 2. Amperius
  Amperius
  5/5,
  Wersja: 17.6
  dzięki
 3. Xavras
  Xavras
  5/5,
  Wersja: 17.6
  Dzięki!
 4. miix
  miix
  5/5,
  Wersja: 17.6
  Bardzo pomocne
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Odrzuć powiadomienie.