KODI [Intel x86_64] (myKODI) 17.6

Kodi (kiedyś XBMC) to multiplatformowe centrum multimedialne

 1. Silas Mariusz
  Kodi (kiedyś XBMC) to multiplatformowe centrum multimedialne dostępne w wersjach natywnych dla systemów Windows, Linux, Mac OS X, iOS oraz Android. Umożliwia odtwarzanie muzyki, filmów czy grafik.

  kodi_movie_logos.

  KODI to wielokrotnie wyróżniany, darmowy (licencja GPL) odtwarzacz mediów. Aplikacja jest dostępna dla wielu systemów: Linux, OSX, and Windows.

  Powstała w 2003 przez grupę zapaleńców i do tej pory jest projektem typu non-profit tworzonym przez ochotników z całego świata.

  W chwili obecnej w projekcie uczestniczy ponad 50 programistów i ponad 100 osób tłumaczących aplikację na ponad 30 języków.

  KODI odtwarza niemal każdy typ popularnych formatów audio i video. Aplikacja została również zaprojektowana jako odtwarzacz sieciowy. Daje zatem możliwość odtwarzania materiałów z każdego miejsca w domu lub bezpośrednio z Internetu, używając praktycznie każdego dostępnego protokołu. Czyni ją to też aplikacją do ogładania TV przez internet. Doskonale również radzi sobie z dźwiękiem przestrzennym (wielokanałowym).

  xbmc_1. xbmc_2. xbmc_3. xbmc_4. xbmc_5. xbmc_6.
  zur887, fholding and zeusrulez like this.

Recent Updates

 1. Compatible with new devices
 2. Last official release
 3. Major update

Recent Reviews

 1. aszcik
  aszcik
  5/5,
  Version: 17.6
  dzięki
 2. Amperius
  Amperius
  5/5,
  Version: 17.6
  dzięki
 3. Xavras
  Xavras
  5/5,
  Version: 17.6
  Dzięki!
 4. miix
  miix
  5/5,
  Version: 17.6
  Bardzo pomocne