TS-569 PRO

kolatek2

Entry Technician
Q Associate
19 Lipiec 2012
44
1
8
Wpadłem dziś na genialny pomysł wymiany swojego TS-419PII na właśnie coś z HDMI padło na 569 PRO co tym sądzicie warto zainwestować? Głównie będzie pracował jako magazyn do zdjęć i oczywiście filmów. Jak jest z tymi licencjami do kamerek czy to prawda że w 569 będę mógł podłączyć tylko 1 kamerę? w 419 mogłem 4.
 
Ponoć tylko w profesjonalnej wersji oprogramowania w standard mają działać 4.
Piszę ponoć bo tyle tu wyczytałem.
 
A czy Microsoft daje kolejny system za free użytkownikom wcześniejszych wersji? :)
Ale ja za ten kolejny system płacę kupując nowe urządzenie prawda? A chodzi o to że QUNAP nie jest niestety tanim urządzeniem i za te pieniądze można by utrzymać tą ilość kamer co w starszym modelu (na poziomie = 4). Admin nie broń firmy tylko użytkowników :) A moje pytanie brzmiało WARTO? tak czy nie?
 
Gdybym miał się wypowiedzieć to musiałbym zjechać jak po psie te wszystkie firmy z pseudo-monitoringiem i po wszystkich urządzeniach nazywanymi NVR'ami. Zapraszam do kupna oprogramowania NVR od firmy GeoVision na PC/Windows i wtedy będziemy mogli to nazywać monitoring ;) To jest moje zdanie...
 
Gdybym miał się wypowiedzieć to musiałbym zjechać jak po psie te wszystkie firmy z pseudo-monitoringiem i po wszystkich urządzeniach nazywanymi NVR'ami. Zapraszam do kupna oprogramowania NVR od firmy GeoVision na PC/Windows i wtedy będziemy mogli to nazywać monitoring ;) To jest moje zdanie...
Przez 11 lat używałem karty GV450 i mogę to potwierdzić ale ja za nią płaciłem coś około 4200 zł naście lat do tyłu, teraz przesiadłem się na rejestrację IP na vs-4016u-rp pro i powiem szczerze że mnie nie powaliło z zachwytu:( Ale to nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie 569 PRO zamiast 419 PII do domu tak czy nie?
 
jassssne ;-p
sam byłeś zaskoczony gdy popsujka się szybciej przemieliła u mnie niż u Ciebie :Dumny:
na dokładkę dużo mniej energii pochłania.
 
Panowie tak czy nie? czy to takie trudne pytanie? Pomijam kobiety bo ich tu nie spotkałem :)
 
Ja tych duuuużych sprzętów nie znam, jeżeli funkcjonalność jest odpowiednia do wymagań to czemu nie??
 
Uuuuuu! No dobra bo wczoraj zamówiłem. Czy 5 dysków to dużo? Raczej chodzi mi o to nieszczęsne HDMI tylko pytanie jak to chodzi z Samsungiem TV bo wiele z 419 musiałem walczyć aby zagadało szczególnie z wyświetlaniem zdjęć ale to już historia pokonałem to :) I tu pytanie do (pozwolę sobie po imieniu) do Mariusza bo chyba będzie miał największe doświadczenie jakieś problemy mogą mnie spotkać (np. brak napisów w filmach, wyświetlanie miniatur zamiast zdjęć w pełnej rozdzielczości itp.)
 
Tylko nie wiem po co te HDMI , jak wszystko to samo zrobisz po DLNA.
 
Dalej nie widzę różnicy między DLNA.
 
Puszczałem i nie widzę żadnej różnicy , bardzo ważną rzeczą jest też TV oraz 1 gb lan.