Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

Mam całkowicie świeżą instalację i mam takie oto komunikaty:
upload_2017-4-20_9-20-4.png


Ktoś mi przybliży oznaczenia komunikatów?
 
Tak czytam ta dyskusje i mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami, na moim TS-453A wersja 4.3.3.0154 wbudowany serwer DNLA działa super - sam jestem w szoku bo na wersji 4.2 nie działało tu prawie nic, musiałem instalować Twonky, Plex, Emby i teraz było losowanie, na plex nie działa dany film (*mov) to może na twonky ruszy itd...
teraz bajka - wszystko działa :) no ale wiadomo jak to jest z "standardem" z DLNA
aha u mnie działa to na starym TV panasonic tx-42as650e, bo drugi mam po HDMI gdzie KODI daje rade...
P.S. trosze szkoda że nie ma Twonky w 4.3
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Czy ten soft może mieć wpływ na wydajność przy odtwarzaniu materiału 4k/HEVC? Na 4.2.4 i TS-251 nie ma możliwości płynnego odtwarzania.
 
Ponawiam swoje pytanie. Czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z takimi komunikatami jak ja parę postów wyżej?

Jest to świeża instalacja 4.3.3. Komunikat pojawia się dopiero po restarcie serwera:
Typ Data Czas Użytkownicy Źródło IP Nazwa komputera Zawartość

Błąd 2017/04/21 10:53:06 System 127.0.0.1 localhost QTS system volume not found.

Nie wiem, ale wszystkie dyski działają prawidłowo.

NAS TS-253A

/// Edit

Jak by ktoś miał podobny problem to podaję odpowiedź co się wydarzyło. Podczas pierwszej inicjalizacji urządzenia wpisałem klucz do szyfrowania danych:
upload_2017-4-21_11-52-29.png

Ja tej opcji nie zaznaczyłem

Okazało się że ponowny restart spowodował że dyski "są zablokowane". Dopiero wprowadzenie hasła w tym miejscu sprawiło ze programy jak i katalogi wspólne zaczęły działać:
upload_2017-4-21_11-42-56.png
 
Profil chyba jest o ile o to chodzi:
upload_2017-4-21_18-59-12.png


Nie wiem do czego służą inne opcje i czy to jest to co Cię interesuje.

Ogólnie nawet nie wiecie jak się zdziwiłem ze w urządzeniu za kilka dolarów podstawowy program do odtwarzania filmów pokazał mi komunikat:
upload_2017-4-21_19-0-9.png


Odpaliłem więc pierwszy raz w życiu po hdmi HD station. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem że aplikacje to skróty do przeglądarki =]. Ogólnie wypierdzielił bym wszystko, aby było tak żeby od razu włączał się Kodi lub Plex. Swoją drogą istnieje taka możliwość?

Odpaliłem DLNA w moim TV. Film odpalił, a więc pozostaje dziękować mojemu TV że potrafi odtwarzać filmy MKV i zapisane w nim ścieżki dźwiękowe i napisy.
Chyba że to NAS dba o takie rzeczy?

Mimo wszystko chciałbym mieć funkcjonalność na poziomie XBMC na pierwszym Xboxie. Mam nadzieję że doszukam się takiej funkcjonalności =].
 
Będę próbował. A powiedźcie mi proszę czy istnieje taka możliwość ze po wybraniu HDMI na TV od razu będzie widoczny Kodi? Rozumiem ze jeśli nie włączę innej aplikacji na HD Station to ona będzie w tym samym momencie widziana.

Póki co zaczynam badać teren mam nadzieję ze mi pomożecie =].
 
ędę próbował. A powiedźcie mi proszę czy istnieje taka możliwość ze po wybraniu HDMI na TV od razu będzie widoczny Kodi? Rozumiem ze jeśli nie włączę innej aplikacji na HD Station to ona będzie w tym samym momencie widziana.

Póki co zaczynam badać teren mam nadzieję ze mi pomożecie =].

OFFTOP ! zróbcie sobie do tego osobny temat!
 
Po aktualizacji do 4.3.3 na TS-221 przestałem mieć dostęp do plików na dysku, File Station nie wyświetla żadnych folderów ani plików. QManager pokazuje prawidłową ilość danych na dysku i nic więcej... nie ma też możliwości dostępu do danych poprzez komputer z zamapowanym dyskiem w Windowsie ani poprzez aplikację Qfile na smartfonie z Androidem. Zaryzykowałem i zainstalowałem poprzednią wersję firmware 4.2.5 i nie wiem czy to nie był błąd w każdym razie nic nie pomogło... czy ktoś ma pomysł co można by zrobić, żeby powrócił dostęp do danych?
 
Zaktualizowałem Qnapa670pro do wersji 4.3. Po aktualizacji tracę połączenia sieciowe. Poprzez QTS - HDMI nie mogę uruchomić QTS, serwer "stoi w miejscu".
Gdy wrócę do wersji 4.2 wszystko jest w porządku (fot.).

Proszę o pomoc
Pozdrawiam
MP
qnap670.jpg
 
Po aktualizacji do 4.3.3 na TS-221 przestałem mieć dostęp do plików na dysku, File Station nie wyświetla żadnych folderów ani plików. QManager pokazuje prawidłową ilość danych na dysku i nic więcej... nie ma też możliwości dostępu do danych poprzez komputer z zamapowanym dyskiem w Windowsie ani poprzez aplikację Qfile na smartfonie z Androidem. Zaryzykowałem i zainstalowałem poprzednią wersję firmware 4.2.5 i nie wiem czy to nie był błąd w każdym razie nic nie pomogło... czy ktoś ma pomysł co można by zrobić, żeby powrócił dostęp do danych?
Sprawdziłeś to co napisałem kilka postów wcześniej. Możliwe ze zaszyfrowałeś dysk hasłem i po restarcie serwera trzeba je wpisać w celu odblokowania partycji.
 
Nie kojarzę, żebym szyfrował kiedykolwiek dysk hasłem. Przewrócę 4.3.3 i sprawdzę czy coś się nie włączyło takiego. Nie wiem czy mój problem może mieć coś wspólnego, z tym, że mam RAID1 a ostatnio padł mi drugi dysk (nie startuje) i po aktualizacji coś się mogło przez to posypać? Ale pierwszy dysk jest ok. Testowałem SMART i pokazuje, że wszystko w porządku z dyskiem.
 
Wydaje mi się że pojawiła się u mnie informacja o nowej wersji QTS na mojego TS-251, ale odłożyłem to na później.
Dzisiaj chciałem zaktualizować jak zawsze poprzez panel sterowania --> aktualizacja oprogramowania --> wyszukaj aktualizacji.
Teraz nic mi nie wyskakuje żadne info / skrót itp. I teraz nie wiem czy na ten moment jest ten QTS 4.3.3 czy nie.
Nie wiem teraz jak go zaktualizować.
 
Ktoś ma pomysł dlaczego po aktualizacji Music Station przestał odtwarzać mp3? Stoi na 0 i nic się nie dzieje.
W wersji 4.3.3 nie działa git. Np.:
/etc/init.d/CouchPotato2.sh: line 86: /Apps/bin/git: No such file or directory

Pomogło mi:
Kod:
opkg install git-http

cd /Apps/bin
rm git
ln -s /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Entware-ng/bin/git git

cd /Apps/
rm git
ln -s /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Entware-ng/bin/git git
Miałem też problem z uruchomieniem Sonnar'a.
W pliku /etc/init.d/QSonarr.sh odkomentowałem:
export LD_LIBRARY_PATH=$QPKG_ROOT1/lib64:$LD_LIBRARY_PATH
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. problem z uruchomieniem music station
  2. youtube player
  3. linear disc volume
  4. TS-119P
  5. firmware TS-219P II
  6. xopero
  7. [Stable] QTS 4.3.