Pomoc rTorrent + Flood UI

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

michaelphillips

Nowy użytkownik
Noobie
29 Wrzesień 2016
1
0
1
31
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Co masz na myśli
4275.gif
@pigers że jest to trudne do wrzucenia na niektórych NAS-asch?
NODE.js dla ARMów istnieje ale nie jest też bardzo szybkie - ale z kolei patrząc na to że Silas kompiluje rt tylko pod ARMy , nie przejmuje się tym wcale.
i played around to install npm with correct version and it took almost an hour to figure out in on latest Debian (!), i do not see any reason to make that for QNAP (dependecny hell ...).
 
ale z kolei patrząc na to że Silas kompiluje rt tylko pod ARMy , nie przejmuje się tym wcale.
Silas nie kompiluje softu dla ARM'ów w ogóle. :)
i played around to install npm with correct version and it took almost an hour to figure out in on latest Debian (!), i do not see any reason to make that for QNAP (dependecny hell ...).
It doesnt matter because we could develop this software bundled but I dont see any reason that it is important.
I believe its nothing else than view. If there are any exotic features which we could be interested then why not. We can try. But as far we dont have any donation for project. So without no dontations we do not have resources for such extra things.
 
Odkopię nieco, może komuś się przyda.

Jest fajny kontener Flood+rtorrent, który śmiga doskonale z Container Station. Instalacja i konfiguracja banalne, jadę na tym któryś dzień i na razie żadnych problemów. Ładnie współpracuje z prywatnymi trackerami, testowane na polishsource i polishtracker. Śmiga. Jeśli ktoś zainteresowany, tutaj nieco więcej szczegółów.
 
  • Lubię to
Reakcje: asceta
Powiedz proszę czy przed instalacją należy wykasować aktualnie zainstalowany rTorrent? Jak to będzie z aktualizacjami w przypadku rTorrent?

Nic nie musisz kasować, to kontener, chodzi w swojej instancji, nie rusza systemu. Spoko, po prostu spróbuj, krzywdy systemowi to nie zrobi. A co do aktualizacji - jeśli jakaś będzie, aktualizujesz kontener. Jak - nie mam pojęcia, dopiero zaczynam się w to bawić ale problemów jakichś wielkich być nie powinno. Z drugiej strony skoro działa, to po co ruszać :)
 
Korzystasz może z aplikacji mobilnej na telefonie by automatycznie rozpocząć pobieranie na swoim NAS? Ciekaw jestem czy będzie to tak dobrze działać jak to jest teraz.

Również wychodzę z zasady ze skoro działa to nie warto tego naprawiać, ale kto nie próbuje ten nie psuje i nie wie.
 
na dockerze mam rtorrentvpn (binhex) + flood - to już działa ;)
teraz nie wiem tylko jak wymóc na rtorrencie aby monitorował folder <watched> i startował z magnetami z couchpotato :-(

flood nie daje zbyt wiele możliwości konfiguracji rtorrenta
 
czyli najbardziej banalna sprawa :)
zacznij od monitorowania katalogu watch
INI:
# Watch a directory for new torrents, and stop those that have been
# deleted.
#schedule = watch_directory,10,10,load_start=/share/Download/rtorrent/watch/*.torrent
#schedule = untied_directory,10,10,stop_untied=
chyba tak to bylo?
pamietaj aby podac relatywną ścieżkę w kontenerze
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.