Pomoc Nie ma katalogów w File Station

kerimex

Entry Technician
Q Associate
21 Lipiec 2015
33
2
8
Tarnobrzeg
QNAP
TS-x53
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Qnap TS 212p, oprogramowanie 4.2.5. W File Station nie widać katalogów, które tam były. Foldery są widoczne w Panelu Sterowania w Folder Współdzielony, nie są ukryte. Jak przywrócić je aby znów były w File Station?

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
 
Sprawdź czy nie masz tutaj kłódki:
upload_2017-8-11_8-8-18.png
 
Nie mam kłódki, część katalogów jest widoczna (Homes, dwa, które sam utworzymełem). Sprawdziłem system plików na dyskach, tj. Wolumen 1 i wolumen 2.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
 
Widocznie uleg uszkodzeniu katalog plików.

Po pierwsze nic nie nagrywać na dysk.
Po 2 wyciągnąć dysk z Qnapa i podłączyć do PC.
Sciągnąć program Active@ File Recovery 16 DEMO LSoft Technologies Inc. Data recovery software
Po 3 przelecieć dysk tym programem czy znajdzie zgubione pliki. Dysk nie bedzie widoczny pod Windowsem ale program go odszuka. Oczywiście Windows bedzie prosił o jego format i tak dalej zignorować takie polecenia.
Po 4 jak okaże sie ze sa pliki. Przygotować identyczna pojemność na innym dysku do odzyskania.
Po 5 kupić licencje - mogę odstąpić swoją- albo bierz nową 25/29$ to nie jest jak u konkurencji 200/300$.

U mnie operacja z dyskiem 2G i ultraconymi plikami ok 800 MB zajęła ze scanowaniem i odzyskiwaniem jakies 2/3 doby.


Powodzenia!
W sprawach licencji poproszę o kontakt na pRIv.
 
Odtwórz udziały o takiej samej nazwie co zguby :)

np. widzisz/miałeś katalog Zdjecia - zrób udział Zdjecia ale wskaż mu miejsce gdzie on jest.

A co w przypadku gdy nie pamiętam jak dokładnie nazywały się foldery udostępnione, da się to jakoś sprawdzić żeby powyższą procedurę wykonać?