Pomoc Przywrócenie katalogu homes qnap ts-251

Synerg

Passing Basics
Beginner
25 Październik 2016
20
1
3
49
Gliwice
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam,

Narobiłem sobie trochę bałaganu i usunąłem do kosza katalog /homes gdzie były katalogi użytkowników i tam każdy miał swoje ważne pliki.
Moje pytanie brzmi następująco w jaki sposób można przy pomocy programu R-Studio bądź innego przywrócić katalog /homes z plikami.
Pozwoliłem sobie wrzucić zrzuty ekranu z programu R-Studio w których widać jak wygląda dysk i pytanie gdzie szukać w tych folderach katalogu /homes ?
dysk jak widać jest zdemontowany z qunapa i podpięty do kompa.

Proszę o jakieś sugestie z waszej strony.

Dziekuję

Dysk qnapa.png Dane z dysku.png
 
21190.png


katalog homes jest przeważnie na 1. dysku fizycznym w katalogu /homes - to co widać powyżej to zrzut z działającego nasa (na domyślnych ustawieniach dot. tego folderu).
21189.png

Tak ten dysk działa poprawnie i został wymontowany z żeby odzyskać katalog /homes który z palca wywaliłem do kosza i chcę go odzyskać ale nie wiem jak, może masz jakiś pomysł.
 
sprawdz czy widzisz katalog HOMES w największej partycji jaka jest na tym dysku ?

prawym na niej i BROWSE/RECOVER - jakby pytal o to czego szukac to partycje EXT3/4 i wszystkie rodzaje plików

piszę to z pamięci!
 
sprawdz czy widzisz katalog HOMES w największej partycji jaka jest na tym dysku ?

prawym na niej i BROWSE/RECOVER - jakby pytal o to czego szukac to partycje EXT3/4 i wszystkie rodzaje plików

piszę to z pamięci!

Ok jutro sprawdzę bo naprawdę jestem zdeterminowany tym co narobiłem przez głupotę wywalając cały /homes w kosz.
sprawdz czy widzisz katalog HOMES w największej partycji jaka jest na tym dysku ?

prawym na niej i BROWSE/RECOVER - jakby pytal o to czego szukac to partycje EXT3/4 i wszystkie rodzaje plików

piszę to z pamięci!

Ok jutro sprawdzę bo naprawdę jestem zdeterminowany tym co narobiłem przez głupotę wywalając cały /homes w kosz.
Bez tytułu.png

A możesz zobaczyć na załącznik czy o ten przycisk chodzi BROWSE/RECOVER ( to jest partycja na moim kompie ale jutro sprawdzę na dysku qnapa)