Download [Stable] QTS 4.3.4.0435 Build 1230 | ARM & x86

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
@Paweł Tołoczko ciekawi mnie tylko jedna rzecz: czy po drodze przebiegu kabla eth może znajdować się jakieś urządzenie zarządzające ruchem w sieci, np. router lub switch? Czy też nic nie powinno być po drodze...

U mnie bowiem sieć wygląda tak: do modemu z routerem podłączony jest QNAP. Od tegoż routera biegnie 20mb kabel eth do drugiego routera. Doniego z kolei patchcordami jest podłączony Smart TV Samsunga i PS4...
 
ciekawi mnie tylko jedna rzecz: czy po drodze przebiegu kabla eth może znajdować się jakieś urządzenie zarządzające ruchem w sieci, np. router lub switch? Czy też nic nie powinno być po drodze...
NIE ... Extender <> ethernetowy kabel <> Extender - osobna nitka dla tego wynalazku.
kabel eth do drugiego routera.
Jeśli robi za switch (2-gi router) ... wymiń na switch ..chyba że to górna półka coś a'la MicroTik
 
Echhh... Biednemu to wiatr w oczy... ;)
Drugi router mógłby robić za switch i wtedy postawiłbym switch, ale niestety robi za router -> podsieć z WiFi.
 
a nie możesz Smart TV zmusić do zmapowania udziału NFS? Jak z smart z Android TV to już całkiem prosta sprawa.
 
Ja wiem że kupa, ale tania kupa z większymi możliwościami niż sprzęt co prawda dobry ale za 88E.

RP3, było by super gdyby były od razu gotowe i preinstlowane bez dodatkowych zabaw. Nie wiem jaki koszt jest takiego urządzenia.

Co prawda wychodzimy po za ramy danego tematu.
 
Ale 88 EUR to jedna kwestia, druga to wymóg osobnego kabla eth tylko dla przesyłu danych QNAP => Smart TV.
Sam kabel to nie problem, bo kosztuje grosze, ale irytuje mnie położenie kolejnego kabla tylko do tego celu.
No i faktycznie przydałyby się gotowe rozwiązania, w których nie trzeba bardzo grzebać aby dobrze działały, a nie surowizna do pełnego configu...
 
RP3, było by super gdyby były od razu gotowe i preinstlowane bez dodatkowych zabaw. Nie wiem jaki koszt jest takiego urządzenia.
Ale z tym nie ma potrzeby robić cokolwiek.
Kupujesz RP3, podłączasz do prądu, podpinasz HDMI pod TV.
Na Windows, Mac lub Linux pobierasz Download - OSMC
Uruchamiasz, wybierasz instalacje na RP3, karta SD a kiedy jest gotowe przekładasz gotową karte SD do RP3.
Włączasz RP3.
Tyle w temacie.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. signage
  2. ts-1685