TS-453Bmini czy QNAP TS-253A

Nie wszystkie Celerony które mamy obsługują taką pojemność. Jeśli procesor w dokumentacji jest wstanie przetworzyć taką ilość ramu to będzie wszystko ok. W S dobrze to widać gdzie dają do sprzętu procesory które obsługują do 6GB.
 
OK, ale ja piszę o dwóch modelach które mam.
TS-253B i TS-453Bmini.
 
Chciałem napisać że jeśli ktoś pyta czy da się wsadzić 16GB to warto sprawdzić w dokumentacji procesora (nie ważny jaki model), z tego co znalazłem w Internetach to założeni było takie ze jeśli sprzęt pociągnie to będzie wszystko działać.
 
przeciez dostales odpowiedz ze dziala 16 GB .. skoro system je widzi tzn ze moze z nich skorzystac - wiec aplikacje wewnatrz systemu tez
 
Chciałem napisać że jeśli ktoś pyta czy da się wsadzić 16GB to warto sprawdzić w dokumentacji procesora (nie ważny jaki model), z tego co znalazłem w Internetach to założeni było takie ze jeśli sprzęt pociągnie to będzie wszystko działać
Intel akurat w specyfikacji pisze to co mu pasuje finansowo. Przykłady i7, i3 gdzie w spec nie wspierają kości ECC a fizycznie śmigają z nimi bez problemu.
Jak Xeony nie idą to się specyfikacje równoległych zmienia.
 
Cześć

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to polecam gorąco TS-453Bmini koniecnzie dołozyć 8GB lub 16GB ramu i śmiga aż miło. Dodam nieśmiało że jest w nim wsadzony procek z serii J czyli desktopowy - lepszą wydajnością ;)

Czego mi brakuje a co chętnie bym dopłacił to złącze PCIe (oj bardzo - jeśli byłaby możliwość podpięcia karty graficznej) oraz możliwość puszczenia niezależnie linux station oraz HD station na oddzielnych portach HDMI.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 453a