Pomoc Aplikacje i ich wymagania: HD Station >=4.0.0

lord_yabol

Entry Technician
Q Associate
10 Sierpień 2018
81
10
8
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam,

Pojawiły się aplikacje typu PLEX, VLC na stronie Qnapclub które wymagają wersji HD Station >=4.
Skąd taką wersję pobrać skoro oficjalnie jest 3.2.9?

Pozdrawiam
 
Po zainstalowaniu nie miałem żadnej aplikacji w HDStation. Nie chciały się również zainstalować z AppCenter. Rozwiązaniem jest instalacja ze strony producenta i wybranie wersji softu 4.4.
 
Próbowałeś nowego Kodi na tym postawić?
Mam inne rozwiązanie: akurat wróciłem do starego HDS czyli 3.2.9 i okazało się, że z jego poziomu można normalnie aktualizować system i instalować nowe apki.
Tak więc zainstalowałem kodi 18 betę 4 i kiedy z konsoli wywołuję porgram to na ekranie podłaczonym do hdmi mam najnowsze kodi :)
Teraz tylko wystarczy aby jakiś magik powiązał to ze skrótem na pulpicie HDS aby wygodnie uruchamiać apki.
Szczerze trochę sie nad tym głowiłem ale nigdzie nei znalazłem jakiegoś tutka jak tworzyć takie skróty do nowytch apek, więc poległem.
Nie zmienai to jednak sedna sprawy - można traktować HDS jako distro ubuntu ( no moze takie q-buntu ).
 
Próbowałeś nowego Kodi na tym postawić?
Mam inne rozwiązanie: akurat wróciłem do starego HDS czyli 3.2.9 i okazało się, że z jego poziomu można normalnie aktualizować system i instalować nowe apki.
Tak więc zainstalowałem kodi 18 betę 4 i kiedy z konsoli wywołuję porgram to na ekranie podłaczonym do hdmi mam najnowsze kodi :)
Teraz tylko wystarczy aby jakiś magik powiązał to ze skrótem na pulpicie HDS aby wygodnie uruchamiać apki.
Szczerze trochę sie nad tym głowiłem ale nigdzie nei znalazłem jakiegoś tutka jak tworzyć takie skróty do nowytch apek, więc poległem.
Nie zmienai to jednak sedna sprawy - można traktować HDS jako distro ubuntu ( no moze takie q-buntu ).

Cos tam szukalem i robilem ale nic z tego nie wyszlo, wszystko dlatego ze apki instalowane z appcenter instaluja sie "inaczej" niz apka zainstalowana z terminala.
Na taki zabieg to trzeba Mariusza poprosic, ale on nie ma dostepu do HDstation :/