Pomoc Download Station prędkość pobierania dziwne limity

geminatores

Entry Technician
Q Associate
31 Październik 2013
50
6
8
41
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Czy spotkał się ktoś z problemem ograniczania transferu w Download Station? Mam łącze 300mbit/s a maksymalny download przez DS to 20MB/s, specjalnie zainstalowałem qBittorrent żeby przetestować te same pliki torrent i leci 36MB/s a więc po całym łączu. O co chodzi z DS? Limity mam 0, dużą ilość połączeń, porty przekierowane i widoczne itd. Korzystam z DS bo jest wygodny i jest apka na telefon.

Dodam jeszcze, że przy poprzednim łączu 120mbit/s prędkość w DS była maksymalna (około 15MB/s), więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego teraz jest taki problem.
 
  • Lubię to
Reakcje: Penerros
Możesz go skasować i uznać że Qnap tak zrobił by jak to wspomniał w innym wątku forum @Silas. Pobieracz Qnapa jest nastawiony na zużywanie minimalnej ilości pamięci Twojego NAS.
Skoro Ci działa inne narzędzie to nie warto płakać nad oprogramowaniem Q.
 
DS nie jest taki zły, do tej pory sprawował się ok, prędkości były maksymalne, dostęp przez aplikację QGET, mogłem z poziomu telefonu załadować plik torrent. Czy ktoś wie gdzie są dane konfiguracyjne DS? Usunąłem i zainstalowałem ponownie ale pamięta wszystkie ustawienia więc problem nie ustąpił. Miałem nadzieję, że pomoże całkowita reinstalacja.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. download station prędkość