Jaki Qnap do filmów w sieci domowej.

Tak wiem wtedy jest odtwarzanie bezpośrednie ale zakładałem o tym problemie na tym forum wątek i niestety nie mogę tego zrobić. Jeszcze jakiś czas temu na Mi box było dobrze a teraz nawet na mibox przycina :-(
Udzielamy pomocy - Plex 100% CPU. Pomocy
Panowie zauważyłem jedna rzecz ze nawet w stanie spoczynku system zżera mi 99% procesora. Jakiś proces Java. Nic nie oglądam nic nie robię. W tle działa jak zawsze rtorrent tylko.
 

Załączniki

  • 645A275F-002A-4E05-99C5-D6C340CB571E.png
    645A275F-002A-4E05-99C5-D6C340CB571E.png
    775,9 KB · Wyświetleń: 20
na pewno masz najnowszą wersję rtorrenta ?
 
Pytanie za milion punktów. Dużo masz rzeczy w complete? Jeśli włączone jest medialibrary to każdego dnia o 4 rano włącza sie skanowanie mediów. Oczywiscie te rzeczy, ktore zostaną już przeskanowane są dodane do listy pominietych. Jednak ten proces musi przejsc do konca. Sprawdz co masz w complete i ile.
 
Mam w Complet wszystkie swoje filmy i bajki itp. Prawie 500 GB.
A81F380F-2CF9-4AEE-AE38-025615EC99B1.png

Chyba czas się rozstać z qnap. Powinno wszystko działać a tu siedzenia i czytania od kilku tygodni a mi nadal tną filmy. Tragedia już nie mam siły na ten sprzęt. Rtorrent najnowszy. Java proces wjadą procesor.
 
Mam w Complet wszystkie swoje filmy i bajki itp. Prawie 500 GB.
23783.png

Chyba czas się rozstać z qnap. Powinno wszystko działać a tu siedzenia i czytania od kilku tygodni a mi nadal tną filmy. Tragedia już nie mam siły na ten sprzęt. Rtorrent najnowszy. Java proces wjadą procesor.

Masz po prostu za słaby procek na swoje potrzeby.
Ja mam czterojajowca w swoim 453mini i java mi tak nie obciąża systemu:
 

Załączniki

  • htop.png
    htop.png
    43 KB · Wyświetleń: 26
uwaga iphone user marudzi :D

nie wiem po co wam kobyła do pobierania torrentów .. ale to wasz wybór
 
co to ma wspólnego że mam iphona? Może też problem że mam żone rudą? Jaki ma to związek?
 
Wylacz w takim razie tego torrenta i zobacz czy to przez niego jest ten problem...
Mam prawie ten sam nas co twoj, i plex dziala bez najmniejszego problemu na 4 urzadzeniach jednoczesnie...
Jezeli film sie transokoduje to mozliwosci sa 3.
1) Film jest z zlym kodeku (nie wspieranym przez plexa)
2) Urzadzenie na ktorym odtwarzasz film jest slabe/stare/ nie wspiera tego formatu
3) zle ustawienia servera plex.

Innej opcji nie ma.
 
Pawliko dzięki sprawdze dzisiaj wieczorem. Wyłącze Rtorrenta i dam znać.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. QNAP TS251+