Instruktaż/Tutorial Serwer SMSC - Powiadomienia o alertach (Bramki SMS/Gadu-Gadu)

Logman dziala, chodzi mi o to powiadomienie

Gadu-Gadu
Gateway

  1. W swoim komunikatorze Gadu-Gadu, dodaj nowy kontakt numer 48280073 (qLog-IM).
  2. Będąc dostępnym, napisz do bota wiadomość o treści ZAPISZ.
  3. Zaloguj się do panelu zarządzania serwerem QNAP i w ustawieniach powiadomień, przejdź do konfiguracji serwera SMSC. Następnie dodaj nowego usługodawcę "Gadu-Gadu".
  4. Jako szablon tekstowy URL wpisz poniższy link:
    Kod:
    http://pool.qnapclub.pl/projects/tools/bot-im-gadugadu/bot.php?message=@@Text@@&number=@@PhoneNumber@@
  5. Po zapisaniu ustawień, wybierz z listy dodanego usługodawcę. Pola nazwa użytkownika oraz hasło pozostaw puste.
  6. W powiadomieniach o alertach zaznacz powiadomienia SMS, a w ustawieniach powiadomień zamiast numeru telefonu podaj swój numer Gadu-Gadu.
  7. Od tej pory powiadomienia o alertach będziesz otrzymywał na Gadu-Gadu.
 
Mam problem ze skonfigurowanie bramki Play, Qnap krzyczy mi, że źle wpisałem w adresie szablonu numer telefonu, próbopwałem 9 cyfr, 48000000000 jak i +48000000000 - nic nie działa
 
Witam,

Minęło już kilka lat i tak z ciekawości zapytam czy udało się już komuś bez problemu skonfigurować usługę SMS dla operatora ORANGE?
 
Nie słyszałem o VIA SKYPE ani messengerze. Jest jakiś tutek jak to zrobić?
 
przecież qnap zrobił :O : How to pair instant messengers with Notification Center

upload_2019-10-6_12-9-39.png
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Logman