Pomoc Straciłem możliwość wejśćia na serwer Qnap po IP

luka.cw

Nowy użytkownik
Noobie
15 Sierpień 2018
9
1
3
38
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam serdecznie.
Problem pewnie wałkowany tysiące razy. Qnap podłączony poprzez router do którego jest podłączony komputer i reszta. Nie mogę ostatnio poprzez przeglądarkę wpisując prawidłowy adres ip do niego się podłączyć podobnie jak poprzez eksploatora win7 czy qfinder pro Wyłączenie noda nic nie daje, zapory win tak samo. Inne urządzenie mogą się połączyć do Qnapa i przeglądać jego treści.
Wersja oprogramowania Firmware: nie znam
Model serwera: QNAP 251a

Można zamknąć. Qnap wrzucił nr ip do adresów zablokowanych. Jestem ciekaw dlaczego jeszcze.
 
Witam,
postanowiłem przyłączyć się do tematu ponieważ mam (wydaje mi się ) podobny problem. Już któryś raz straciłem możliwość logowania do qnapa wpisując adres IP w przeglądarce. Wfinder również nie widzi qnapa. Jedyna możliwość zalogowania się to podanie adresu https://NAZWANASA.myqnapcloud.com/cgi-bin/
Antywirós wyłączony bez zmian.
Pragnę dodać że to już któryś raz się tak dzieje, ale wcześniej nie miałem jeszcze żadnych danych więc instalowałem system od nowa. Z początku logowanie działa jak należy a z czasem przestaje. Tym razem trwało to 3-4 tygodnie.
 
A mogę prosić, tak łopatologicznie, jak to naprawić.
Pragnę jeszcze dodać że udziały sieciowe są widoczne w windowsie.
jeszcze mam taki komunikat, nie wiem czy to istotne.
Ok, opowiem sobie sam i dla potomnych :) Adres mojego komputera był na czarnej liście.
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    52,7 KB · Wyświetleń: 86
  • Przechwytywanie2.PNG
    Przechwytywanie2.PNG
    118,5 KB · Wyświetleń: 77

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qnap blokuje ip komputera