Pomoc Rtorrent nie pobiera

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej, coś mi się ostatnio serwer przyciął i od tamtej pory rTorrent przestał pobierać cokolwiek.

Czy mieliście taką sytuację?

Może jest jakaś możliwość restartu rTorrent z wszystkimi ustawieniami?
 
Zjadł bym @Silas Mariusz gdyby coś tu nie działało 3:)
upload_2020-3-25_20-50-24.png
 
Dołączam się również do problemów z pobieraniem :(
Na starej darmowej wersji śmigało wszystko z kosmiczną prędkością, aż zachciało mi się płatnej wersji :(
Problemy od początku, założenie katalogi i kilkukrotne restarty plus zmiany w konfiguracji nic nie pomogły - nie będę wstawiał zdjęć ponieważ problem nie różni się niczym od tych zgłaszanych wcześniej
 
Coś jest Panowie na rzeczy. U mnie też stanęło. W ogóle nie zaczyna pobierać czegokolwiek. Używam rtorrenta od zawsze i od początku wersję PRO. Te same torrenty na pc przez utorrent śmigają. Cofnięcie do poprzedniej wersji i inne bajery z czyszczeniem etc... na razie nie przyniosły rezultatu. Na razie jeszcze walczę, ale coś dziwnego się podziało.
 
Właśnie wróciłem do starutkiej wersji 0.9.6-0928 i wszystko zaczęło śmigać. Zaktualizowałem do 0.9.7-A212 i wszystko stoi. Nie łączy się z żadnym sedem. Najnowsza wersja tak samo.
Znowu wywaliłem wszystko i zainstalowałem 0.9.6-0928 i te same torrenty ruszyły z pełną prędkością łącza. Dziwne. Póki co idę spać :)
 
Dołączam się również do problemów z pobieraniem :-(
Na starej darmowej wersji śmigało wszystko z kosmiczną prędkością, aż zachciało mi się płatnej wersji :-(
Problemy od początku, założenie katalogi i kilkukrotne restarty plus zmiany w konfiguracji nic nie pomogły - nie będę wstawiał zdjęć ponieważ problem nie różni się niczym od tych zgłaszanych wcześniej

Właśnie wróciłem do starutkiej wersji 0.9.6-0928 i wszystko zaczęło śmigać. Zaktualizowałem do 0.9.7-A212 i wszystko stoi. Nie łączy się z żadnym sedem. Najnowsza wersja tak samo.
Znowu wywaliłem wszystko i zainstalowałem 0.9.6-0928 i te same torrenty ruszyły z pełną prędkością łącza. Dziwne. Póki co idę spać :)
Cofanie się do wersji 0.9.6 może oznaczać inne sesje. Trzeba usunąć poprzednie sesje i dodać torrenty na nowo.
Bez podesłania pliku .torrent temat uważam za zamknięty.
 
Ruszyło po 3 instalacji nie tworząc katalogu:
upload_2020-3-25_20-58-42.png


Wyłączyłem rTorrent i utworzyłem katalog, włączyłem rTorrent:
upload_2020-3-25_21-24-2.png


Dostałem takie coś:
upload_2020-3-25_21-34-42.png


Teraz nei wiem czy uruchamiać ponownie NAS. Moje powiązania to albo:
Provider robi mi fiku miku.
AdGuard Home mam coś właczone.
Router świruje.

Ogólnie wydaje się że apka działa, tylko coś pomiędzy zadziałało źle.

@pigers dobrze Ci sie sprawuje qbTorrent?
 
Nie muszę, ale nie lubię jak coś mi wyskakuje i mówi wejdź do manuala.

Póki co mi działa zszedłem do najstarszej możliwej wersji usunąłem wszystko i zainstalowałem na nowo, nawet z udziałem (katalogiem). Nie licząc jednego pliku, ale jego pochodzenie jest wątpliwe.

Walić to, ewidentnie program działa. Tylko z jakiegoś powodu się przytknął.

No i czekam aż będę miał możliwość zrobienia restartu NAS.

Dziwi mnie tylko większy odzew.
 
Cofanie się do wersji 0.9.6 może oznaczać inne sesje. Trzeba usunąć poprzednie sesje i dodać torrenty na nowo.
Bez podesłania pliku .torrent temat uważam za zamknięty.
@Silas Mariusz, za każdym razem przecież wywalam wszystko i instaluje inną wersję. Wywalam wszystkie ustawienia, sesję i torrenty. To nie tak, że robię jakieś nakładki. Potrzebujesz plików, proszę pierwsze z brzegu na których wczoraj to testowałem. Na PC idą u mnie bez problemu. Na starej wersji 0.9.6 też, a na nowej nawet nie drgną.
 

Załączniki

  • Rodzice _ Breeders [S01E05] [1080p] [AMZN] [WEB-DL] [DD2.0] [H264-Ralf] [Lektor PL].torrent
    133,9 KB · Wyświetleń: 31
  • Byly lokator _ The Occupant _ Hogar (2020) [720p] [WEB-DL] [XViD] [AC3-MORS] [LEKTOR PL].torrent
    145,3 KB · Wyświetleń: 34
Odinstalowałem wszystko, wywaliłem katalogi i zainstalowałem na czysto z repozytorium najnowszą wersję. Efekt na tych plikach jest taki:
Dla ciekawostki. Zaorałem wszystko i wróciłem do wcześniejszej wersji. Taki jest efekt dla tych samych plików po kilku sekundach od wrzucenia ich.
 

Załączniki

  • 0.9.7_1.jpg
    0.9.7_1.jpg
    156,5 KB · Wyświetleń: 32
  • 0.9.6_1.jpg
    0.9.6_1.jpg
    155,3 KB · Wyświetleń: 32
@pawurb1978 wierze Ci :) Dziwna jest sprawa ze odpalam na dwóch różnych NAS'ach, ten sam program i...
- na jednym ida
- na drugim nie

Podłączone do różnych providerów. Na mikrotiku odwróciłem ISP dla obu NAS'ów i tym samym odwróciła się sytuacja pobierania.

Ciekawe.
 
Tak, ale
3399.png
@pawurb1978 podesłał torrenty publiczne. Natomiast nie zdziwiłbym się, kiedy odznaczy IP filtering i za chwile zapukają do niego niebiescy. Bo nie bez powodu IPki trafiły na czarną liste.
Oczywiście, to słuszna uwaga :( A przy okazji może mnie ktoś wskazać kierunek na coś relatywnie bezpiecznego?
 
Bede szczery dla Waszego bezpieczeństwa lepiej w ogóle nie korzystać z publicznych trackerów. Rtorrent tez specjalnie nie testuje na publicznych trackerach. Jest taki swietny ruski tracker http://rutracker.net/forum/index.php na którym jest mega duzo oprogramowania. Wiadomo, Ruscy to się nie przejmuja i wszystko udostepniają... Ale i tam od kilku miesiecy jak cos sciagniesz to wpadniesz na Torrent downloads and distributions for IP ....
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qbtorrent
  2. https://forum.qnap.net.pl/threads/rtorrent-nie-pobiera.27175/