Pomoc Rtorrent nie pobiera

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej, coś mi się ostatnio serwer przyciął i od tamtej pory rTorrent przestał pobierać cokolwiek.

Czy mieliście taką sytuację?

Może jest jakaś możliwość restartu rTorrent z wszystkimi ustawieniami?
 
4275.gif
@pigers dobrze Ci sie sprawuje qbTorrent?
od 4 miechów , bez zarzutu ;)

I na litość boską... Zacznijcie używać prywatnych trackerów.
Taaa, poseeduj coś przez 3 miesiące żeby ratio nabić - nie na moją cierpliwość !
 
Wiesz - najpierw chciałbym aby program działał, Potem będę się martwił prywatnymi trackerami.
Ja rzadko pobieram - ale jak już to chciałbym aby działało - tym bardziej że kupiłem program aby wesprzeć twórcę - mogłem dalej działać na starej wersji za free
I już trochę mam dość "zabawy" - nie mam już czasu na siedzenie nad tym. Wyjdzie w końcu na to iż szybciej pobiorę programem na kompie niż w dedykowanej aplikacji na qnapa.
 
Wiesz - najpierw chciałbym aby program działał, Potem będę się martwił prywatnymi trackerami.
Ja rzadko pobieram - ale jak już to chciałbym aby działało - tym bardziej że kupiłem program aby wesprzeć twórcę - mogłem dalej działać na starej wersji za free
Wyłącz filtr IP, jak napisał @Silas Mariusz i działa. Potwierdzam, że to rozwiązało problem. To nie wina wadliwego oprogramowania.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Wiesz - najpierw chciałbym aby program działał, Potem będę się martwił prywatnymi trackerami.
Ja rzadko pobieram - ale jak już to chciałbym aby działało - tym bardziej że kupiłem program aby wesprzeć twórcę - mogłem dalej działać na starej wersji za free
I już trochę mam dość "zabawy" - nie mam już czasu na siedzenie nad tym. Wyjdzie w końcu na to iż szybciej pobiorę programem na kompie niż w dedykowanej aplikacji na qnapa.
Tu nie chodzi o nic tylko o Twoje bezpieczenstwo. Wylacz IP filter.
 
Wiesz - najpierw chciałbym aby program działał, Potem będę się martwił prywatnymi trackerami.
Ja rzadko pobieram - ale jak już to chciałbym aby działało - tym bardziej że kupiłem program aby wesprzeć twórcę - mogłem dalej działać na starej wersji za free
I już trochę mam dość "zabawy" - nie mam już czasu na siedzenie nad tym. Wyjdzie w końcu na to iż szybciej pobiorę programem na kompie niż w dedykowanej aplikacji na qnapa.
Tu nie chodzi o nic tylko o Twoje bezpieczenstwo. Wylacz IP filter.

OK
Wyłączyłem. Pobrałem torrent z PS.
Idzie ładnie pobieranie
upload_2020-3-26_10-55-35.png
 
A co ma byc?
Moze nikt inny teraz nie potrzebuje tego sciagac?

Prywatne trackery to inna bajka niz publiczne.
I musisz utrzymac ratio.

A co ma byc?
Moze nikt inny teraz nie potrzebuje tego sciagac?

Prywatne trackery to inna bajka niz publiczne.
I musisz utrzymac ratio.

Nie zepsuj tego.
Zadawałem już to pytanie - dlaczego pliki kopiuje mi z katalogu ...\Rdownload\downloads do innego katalogu a nie przenosi?
W starej wersji oczywiście to działało.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qbtorrent
  2. https://forum.qnap.net.pl/threads/rtorrent-nie-pobiera.27175/