Pomoc Download Station - domyślny folder pobierania

gentillo

Systems Admin...
Q's Expert
10 Listopad 2012
272
1
19
18
48
Nowy Sącz
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
Problem dotyczy Download Station w najnowszej wersji. Ostatnio zmieniłem dysk systemowy na SSD 250. Po instalacji podstawowych aplikacji zostało mi około 100GB miejsca. Dodanie kilku większych plików do pobierania bardzo szybko wyczerpuje dostępne miejsce. Jest możliwość zmigrowania aplikacji na inny dysk. Tylko czy zmieni to domyślny folder pobierania? Myślałem też nad innym rozwiązaniem. Czyli przeniesieniem folderu współdzielonego Download na inny dysk. Niestety w konsoli ten folder jest u mnie wyszarzony i nie ma możliwości jakiejkolwiek edycji. Czy jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji, czy zostaje tylko instalacja innego klienta torrent? DS jest kiepskie to fakt. Ale najbardziej zależy mi na kontroli przez ze smartfona. A DS na to pozwala.

Wersja oprogramowania Firmware: najnowsze
Model serwera: QNAP TS-453a
 
Zaraz sprawdzę
Zainstalowałem, jednakże mam problem z konfiguracją. Próbuje zainstalować jakiś plug-in do wyszukiwania. Na stronie z plug-inami jest kilkanaście do pobrania. Jednakże kiedy próbuje pobrać to pojawia mi się kolejna strona z kodem źródłowym a nie plik .py do pobrania. Ok. Kopiuje ten kod i zapisuję do pliku tekstowego którego rozszerzenie zmieniam na .py. Wrzucam do folderu download na NASie. I za cholerę nie mogę go zainstalować. Być może źle wpisuję ścieżkę dostępu. Nie wiem. Co mogę robić źle? Zakładając, że plik z plug-inem mam w "Download" jak powinna wyglądać ścieżka dostępu?
 
Próbuje zainstalować jakiś plug-in do wyszukiwania
?

Do wyszukiwania torrentow? :)
LOL
Tak to wygląda w rtorrent.
upload_2020-4-2_16-49-0.png


Natomiast nie ma nic gorszego niż postepowanie w taki sposob.
 
Ale to nie o to chodzi. Korzystanie z appki zeby wszukiwac inne torrenty?
To nie jest Direct Connect z 2005 roku.

Musisz nauczyc sie korzystac z trackerów i sam wybierac co chcesz sciagnac. I najlepiej poszukac kogos kto zalatwi Ci dostep do tych prywatnych - nie publicznych. Bo cos czuje se wpadniesz.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qbittorrent.qpkg