Pomoc aktualizacja HybridDesk Station do 4.0.8 czy warto?

Waldek

Entry Technician
Q Associate
8 Lipiec 2010
47
1
8
8
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich.

W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station 4.0.7.

Pamiętam, że poprzednim razem zostało usunięte Kodi i musiałem wszystko odtwarzać.

Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy jest bezpieczna? (mam na myśli czy usuwa Kodiego?)

Pozdrawiam,
Waldek

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1 Build 20200214
Model serwera: QNAP TS-453A
 
No nie wierzę ;))
Floyd! jak to zrobiłeś?
Myślałem, że trzeba będzie odinstalować HybridDesk Station, a następnie ponowić upgrade.
Powiedz co wywaliło, a co zostało?
Na jakim Kodi jesteś?

Pozdrawiam,
Waldek
 
nic nie usunęło tym razem ale są jazdy!! po każdorazowym włączeniu TV mimo że zostawiam kodi włączone jest na pulpicie HybridDesk Station po chwili ładuje Kodi. raz na 3-4 włączenia TV jest tylko pulpit bez ikon lub TV wyświetla brak podłączonego użądzenia tylko restart pomaga. wiecie gdzie znajdę 4.0.7. szukam 3 dzień i nie mogę znaleść
 
nic nie usunęło tym razem ale są jazdy!! po każdorazowym włączeniu TV mimo że zostawiam kodi włączone jest na pulpicie HybridDesk Station po chwili ładuje Kodi. raz na 3-4 włączenia TV jest tylko pulpit bez ikon lub TV wyświetla brak podłączonego użądzenia tylko restart pomaga. wiecie gdzie znajdę 4.0.7. szukam 3 dzień i nie mogę znaleść
Te objawy miałem juz poprzedniej wersji. Jeśli HDMI jest odłączony to Kodi się wyłącza. Moze to oszczędność energii. Nie wiedziałem że to przez HDStation bardziej myślałem że to przez zmianę TV. Miałem to już w poprzedniej wersji HDStation. W ogóle mi to nie przeszkadza.

Jeśli chcesz poprzednią wersję to najszybciej będzie jak poprosisz o to HelpDesk.
 
i pięknie zainstalowałem 4.0.9, niewiem co tym razem nakombinowali ale dźwięk jest rozjechany z obrazem o jakieś 5s, pomaga wyłączenie akceleracji sprzętowej MediaCodek ale procesor nie wyrabia wiatraki na maxa.
 
napisałem, wiesz co mi odpisał na prośbę o starszą wersję? "Dzień dobry, nie wspieramy aplikacji kodi" nie pierwszy raz mam odczynienia z matołami kiedyś musiałem opisywać jak naciska się przyciski w pilocie?! wysłałem prośbę do angielskiego oddziału mam nadzieję że pracują lub niedługo wrócą do pracy
 
Podepnę się pod temat. Mam HD Stadion 4.0.9 i nie jestem w stanie w ogóle uruchomić. Jak daje uruchom, nic się nie dzieje, a w App Center po kliknięciu uruchom, myśli i przycisk dalej jest szary. Oczywiście odinstalowałem i zainstalowałem na nowo i nic.
 
Po ostatniej aktualizacji telewizor nie dostaje żadnego sygnału po HDMI z Qnapa. Przy włączeniu zdalnego pulpitu w przeglądarce HD Station widać, że działa ale na telewizorze za nic nie da się uruchomić. Kabel podłączałem drugi, resetowałem i nic nie pomaga.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. linux station
  2. HDStation
  3. HD_Station_4.2.10
  4. brak ikon na pulpicie
  5. logi kodi