Pomoc aktualizacja HybridDesk Station do 4.0.8 czy warto?

Waldek

Entry Technician
Q Associate
8 Lipiec 2010
47
1
8
8
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich.

W moim NAS'ie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji posiadanej wersji HybridDesk Station 4.0.7.

Pamiętam, że poprzednim razem zostało usunięte Kodi i musiałem wszystko odtwarzać.

Czy ktoś już instalował upgrade aktualizacji HybridDesk Station do nowej wersji? Czy jest bezpieczna? (mam na myśli czy usuwa Kodiego?)

Pozdrawiam,
Waldek

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1 Build 20200214
Model serwera: QNAP TS-453A
 
Ślicznie dziękuję !
Swoją drogą jak można wypuszczać wersje softu, które na pierwszy rzut oka nie działa w ogóle... Wygląda na to, że często jesteśmy betatesterami.
 
Mimo kolejnej aktualizacji do wersji 4.0.10 HD Station dalej nie działa w moim urządzeniu. Przywrócenie poprzednich wersji nic nie daje. Support to już mnie wziął na darmowego testera oprogramowania - codziennie wysyłam im po kilka logów. Dobrze, że urządzenie jeszcze na gwarancji, bo w razie czego odsyłam i niech się sami martwią.
 
Miałem na myśli konfigurację hardwarową. Ja zmieniłem procesor na z i3-8100t na i9 9900t i HD station nie działa, ani linux station. Brak wsparcia w kernelu (tak piszą na zagranicznych forach). Więc jak była zmiana hardwarowa, HD Station może nie działać.
 
Miałem na myśli konfigurację hardwarową. Ja zmieniłem procesor na z i3-8100t na i9 9900t i HD station nie działa, ani linux station. Brak wsparcia w kernelu (tak piszą na zagranicznych forach). Więc jak była zmiana hardwarowa, HD Station może nie działać.

Nic nie było zmieniane oprócz aktualizacji HD Station. Support jest bezradny - wzięli ostatnie logi i tyle ich widzieli.
Moim zdaniem dopiero wersja 4.0.6 jest stabilna i nic nie tnie w kodi ani nie szarpie obrazu. Na razie daruję sobie wyższe wersje. https://download.qnap.com/QPKG/HDV3/General/HD_Station_4.0.6_x86_64_20191226.zip

@Poloczek jeśli nie masz ważnych ustawień/aplikacji zrób reset do ustawień fabrycznych i powinno być ok.

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i teraz nie mogę połączyć się z nasem w żaden sposób. Qfinder go wykrywa ale web interface nie działa. O co może chodzić?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. HD_Station_4.2.10
  2. brak ikon na pulpicie
  3. logi kodi
  4. linux station
  5. HDStation