Pomoc Boxafe - czy to działa ?

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

wilku1

Passing Basics
Beginner
23 Luty 2015
11
1
3
QNAP
null
Ethernet
10 GbE
Witam,

Czy ktoś tego używa, jeżeli tak to proszę o ocenę. Sprawdza się to rozwiązanie. Ciekawy jestem waszych opinii.



Pozdrawiam
Robert
Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1466
Model serwera: QNAP TVS-871U-PR
 
Już trochę czasu minęło jak zacząłem z tego korzystać - od chwili gdy GmaiBackup przestał być utrzymywany przesiadka na Boxafe - Jako ciekawostka GmaiBackup - jeszcze działa i nawet się sprawuje dobrze.
Masz dostęp bo domeny Gmailowej lub Microsoftowej 365 to masz narzędzie do automatycznej kopi całej poczty i nie tylko w ramach danej domeny.
Dla kont indywidualnych skorzystaj z QmaiAgent -a
 
Mam Microsoftowej 365.
Ten backup robisz tylko dla jednego konta na gmailu czy całą organizację.
Mało jest informacji i do niedawna była to wersja beta. Mam powyżej 100 użytkowników, więc ciekawy jestem jak to działa.
Aby się nie okazało że po podłączeniu do office365 znikną mi maile i inne dane użytkownika ;)
 
Korzystam z Boxafe dla kont z organizacji natomiast QmaiAgent wykorzystuje dla"innych" kont prywatnych.
Mam małe Q celowo przeznaczone na robienie kopi w trybie automat, w domenie Gmailowej - poczta, kontakty dysk google itd. co wybierzesz.
Wszelkie przypadłości z jakimi się spotkałem w Boxafe były weryfikowane przez wsparcie Qnap-a.
"...znikną mi maile i inne dane użytkownik..." to jest kopia która nie zabiera .
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. boxafe