Pomoc Jak poprawnie zaktualizować rTorrent-Pro ?

Marvin27

Entry Technician
Q Associate
1 Marzec 2020
47
4
8
34
Wojnicz
QNAP
TS-x73
Ethernet
2.5 GbE
Firmware version: 4.5.1.1480 Build 20201108
Model name: QNAP TS-873

Pytanie - jak zaktualizować rTorrent-Pro ?

Nie ma czegoś takiego jak przycisk "Aktualizuj" ?
qnap1.png
Tylko trzeba zainstalować ponownie ?
qnap2.png
Jeśli tak, to czy poprzednie ustawienia i torrenty nie przepadną ?
 
OK. Więc zatrzymam proces i nadinstaluję rTorrent-Pro.

Pytanie dodatkowe - czy jest plik, gdzie mogę w postaci tekstowej edytować filtry i kanały RSS ?
Wnerwia mnie jak muszę z każdym nowym sezonem usuwać i dodawać pojedynczo wpisy przez GUI.
No i mam problem.
Kod:
Błąd	2020-11-22	21:45:15	admin	App Center	App Installation	[App Center] Instalacja rtorrent-Pro zakończona niepowodzeniem. Nazwa ta jest już używana przez rtorrent-Pro. Odinstaluj rtorrent-Pro przed instalacją rtorrent-Pro.
 
  • Lubię to
Reakcje: Marvin27
A to nie lepiej napisać regułę która będzie ściągać wszystkie sezony?
Nie ma możliwości edycji tekstowej.

Tam gdzie pobieram, jest tego od groma, a mnie interesują konkretne tytuły i nowe odcinki, więc całkowicie odpada takie pobieranie.
I pamiętaj później zmienić nazwę użytkownika do logowania taka jak była poprzednio aby przywrócić rssy.
FAQ - RSS rules are lost after chaning user name

OK, więc faktycznie straciłem poprzednie ustawienia. Jedynie co to utworzyłem od nowa taką samą nazwę użytkownika i hasło jak miałem wcześniej przez GUI.
I co dalej?
qnap3.png

mam wypakować zawartość pliku "dariusz.tar" do katalogu "dariusz" ?
OK, więc zrobiłem kopie zapasowe przed i po instalacji ustawień.

Wyłączyłem proces rTorrent-Pro, następnie usunąłem katalog "dariusz", następnie wypakowałem archiwalny katalog i uruchomiłem program.
Jak na razie, lista RSS i filtry są, brak historii pobranych i aktywnych torrentów <-- czy tu coś mogę zdziałać ?
 
Aktywne torrenty to katalog sessions. Jeśli go nie wykasowałeś to powinny być nawet po przeinstalowanii system u.

OK, widzę że w jakimś wątku to było. Zalogowałem się z innej przeglądarki i wszystko jest na miejscu.
Trzeba cache wyczyścić w obecnej.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent-pro ustawienia