Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 213
31
2 319
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
upload_2019-8-12_11-59-28.png



Scenario 1) Attach to existing team drive and share content with other users already.

Pros:
- Share content with other users

How-to get access?
Just reply to this thread, type your email address bellow to get invite you into team drive account.



Scenario 2) Create own private team drive.

Pros:
- Content is not share with other users.

How-to get this?
Buy Unlimited Google Drive Share Folder for $1 USD on Ebay
Link -> UNLIMITED GOOGLE Team DRIVE FOR YOUR EXISTING ACCOUNT | eBay


How-to share your Rtorrent-Pro downloads with Unlimited Team Drive?
  1. Install HBS 3 (Hybrid Backup Station 3) on your QNAP NAS

  2. Create new Sync -> One-way Sync Job

  3. Select destination cloud account: Google Drive
    upload_2019-8-12_11-51-35.png


  4. In destination select your account name directory:
    upload_2019-8-12_11-53-58.png


  5. As the source select Download|Rdownload/rtorrent/medialibrary directory:
    upload_2019-8-12_11-56-14.png


  6. In conflict policy set: Replace

  7. In the next step - Job schedule, set Real-time synchronization policy

  8. Start sync to share your media

  9. Attach team drive to Plex/Emby/Kodi using external plugins.
 
Ja je utworzyłem ponieważ jak chciałem dołożyć cache to domyślnie wszystkie pliki wrzucał mi do /root a nie wiem czemu na qnapie jest tam bardzo mało miejsca i miałem problem z normlanym działaniem serwera. Mam też skrypt który w nocy przerzuca dane do clouda i w połączeniu z 'union' nawet to działa.
 
24029.png



Scenario 1) Attach to existing team drive and share content with other users already.

Pros:
- Share content with other users

How-to get access?
Just reply to this thread, type your email address bellow to get invite you into team drive account.



Scenario 2) Create own private team drive.

Pros:
- Content is not share with other users.

How-to get this?
Buy Unlimited Google Drive Share Folder for $1 USD on Ebay
Link -> UNLIMITED GOOGLE Team DRIVE FOR YOUR EXISTING ACCOUNT | eBay


How-to share your Rtorrent-Pro downloads with Unlimited Team Drive?
  1. Install HBS 3 (Hybrid Backup Station 3) on your QNAP NAS

  2. Create new Sync -> One-way Sync Job

  3. Select destination cloud account: Google Drive
    24026.png


  4. In destination select your account name directory:
    24027.png


  5. As the source select Download|Rdownload/rtorrent/medialibrary directory:
    24028.png


  6. In conflict policy set: Replace

  7. In the next step - Job schedule, set Real-time synchronization policy

  8. Start sync to share your media

  9. Attach team drive to Plex/Emby/Kodi using external plugins.


please include me!
virtualrxality@gmail.com
 
Chętnie zaproszę do mojego gdrive ze sporą biblioteką w zamian za zaproszenie do swojego mariusz.opitek@gmail.com


Hej. Chcialem sie spytać w tym wątku, jak z żywotnością takiego konta na googl-u, mi usunęli po 3 miesiącach. Może nie usunęli, ale wykluczyli z grupy. Miałem tam 40 TB filmów i wszystko zniknęło. Trzeba na coś uważać, aby nie spotkał kolejnego konta taki los?
 
Hej. Chcialem sie spytać w tym wątku, jak z żywotnością takiego konta na googl-u, mi usunęli po 3 miesiącach. Może nie usunęli, ale wykluczyli z grupy. Miałem tam 40 TB filmów i wszystko zniknęło. Trzeba na coś uważać, aby nie spotkał kolejnego konta taki los?
Mam od bardzo dawna i póki co działa. Mam pliki jawnie.
To że masz tam pliki to jedno a drugie czy ta osoba która Cię tam dodała nie przegięła z udostępnianiem.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
 
Hej. Chcialem sie spytać w tym wątku, jak z żywotnością takiego konta na googl-u, mi usunęli po 3 miesiącach. Może nie usunęli, ale wykluczyli z grupy. Miałem tam 40 TB filmów i wszystko zniknęło. Trzeba na coś uważać, aby nie spotkał kolejnego konta taki los?
Mam od bardzo dawna i póki co działa. Mam pliki jawnie.
To że masz tam pliki to jedno a drugie czy ta osoba która Cię tam dodała nie przegięła z udostępnianiem.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
A jak znaleźć takiego sprzedawce, który nie przegnie? Na allegro jest dużo tych ofert i na każdej z nich duża sprzedaż. Masz jakiś namiar gdzie Ty kupiłeś swoje konto
 
Nie ma takiego sprzedawcy. Kupujesz coś za ćwierć ceny i musisz być tego świadomy. Ja kupiłem na Ebay. Jakoś bardziej ufam Amerykanom i Chińczykom niż Naszym rodakom którzy pewnie i tak kupują z Ali dodając swoją marzę. Nie chcę dalej tego tematu rozwijać. Zobaczę tylko czy aukcja z której kupiłem jeszcze żyje i najwyżej podeślę jak administracja pozwoli.

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
 
@Silas Mariusz Tak, ale ciekawostka jest taka, że nawet logując sie na dysk przez GD, nie można nic pobrać bo otrzymuje się komunikat:
upload_2021-3-15_13-23-11.png


Więc w moim odczuciu rClone tutaj działa cały czas prawidłowo, za to dysk współdzielony zawiódł i nie można nic zrobić.
 
Też używam rclone. Dodatkowo z szyfrowaniem. Wygląda na jakiś błąd z drive.files.get. Tak się zastanawiam jakby usunęli dane całkowicie to rozumię, że po ptakach. Ale wygląda jakby jeszcze istniały na dysku.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rclone
  2. sprawdzanie ścieżki
  3. emby
  4. unlimited