Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

upload_2021-5-5_12-44-1.png


oh ? really ? znowu mówiłem ..
 
aimages90.fotosik.pl_499_9adaf0f73f75435emed.png

To są rzeczy które powinny być zakazane. Dlatego nie ma się co dziwić że nikt nie robi kopi 3-2-1 skoro są reklamy.
 
Hej właśnie
36909.png


To są rzeczy które powinny być zakazane. Dlatego nie ma się co dziwić że nikt nie robi kopi 3-2-1 skoro są reklamy.
Właśnie dzisiaj spakowałem Qnapa do pudełka czyszczę dyski już mam tego dosyć, mam nadzieje że znajdzie się jakiś kupiec na sprzęt bo po tych wydarzeniach to ja nie wiem.
 
Hej właśnie
36909.png


To są rzeczy które powinny być zakazane. Dlatego nie ma się co dziwić że nikt nie robi kopi 3-2-1 skoro są reklamy.
Właśnie dzisiaj spakowałem Qnapa do pudełka czyszczę dyski już mam tego dosyć, mam nadzieje że znajdzie się jakiś kupiec na sprzęt bo po tych wydarzeniach to ja nie wiem.
To tak, jakbyś zrezygnował z seksu, bo jeszcze można złapać syfa. A wystarczy mieć żonę/męża i nie puszczać się na prawo i lewo. Podstawowe BHP i jesteś bezpieczny.
 
Hej właśnie
36909.png


To są rzeczy które powinny być zakazane. Dlatego nie ma się co dziwić że nikt nie robi kopi 3-2-1 skoro są reklamy.
Właśnie dzisiaj spakowałem Qnapa do pudełka czyszczę dyski już mam tego dosyć, mam nadzieje że znajdzie się jakiś kupiec na sprzęt bo po tych wydarzeniach to ja nie wiem.
To tak, jakbyś zrezygnował z seksu, bo jeszcze można złapać syfa. A wystarczy mieć żonę/męża i nie puszczać się na prawo i lewo. Podstawowe BHP i jesteś bezpieczny.
Buhaha, pod warunkiem że ona się nie puszcza na lewo i prawo a tak jedno mówi ze jest czysta a każdy w sąsiedztwie ją już obracał hahaha
 
  • Lubię to
Reakcje: dilbercik
Hej właśnie
Właśnie dzisiaj spakowałem Qnapa do pudełka czyszczę dyski już mam tego dosyć, mam nadzieje że znajdzie się jakiś kupiec na sprzęt bo po tych wydarzeniach to ja nie wiem.
To tak, jakbyś zrezygnował z seksu, bo jeszcze można złapać syfa. A wystarczy mieć żonę/męża i nie puszczać się na prawo i lewo. Podstawowe BHP i jesteś bezpieczny.
Buhaha, pod warunkiem że ona się nie puszcza na lewo i prawo a tak jedno mówi ze jest czysta a każdy w sąsiedztwie ją już obracał :lol:
To pas cnoty! To znaczy bez przekierowania portów, bo to wystawienie dziurki, do której można ładować. Jeśli już, to zdalny dostęp przez VPN. Żadne myqnapcloud, upnp i inne gówna, bo tym sobie zrobisz kuku. VPN rzecz jasna na routerze, a nie przekierowanie portów na qnapa.
 
Hej właśnie
36909.png


To są rzeczy które powinny być zakazane. Dlatego nie ma się co dziwić że nikt nie robi kopi 3-2-1 skoro są reklamy.
Właśnie dzisiaj spakowałem Qnapa do pudełka czyszczę dyski już mam tego dosyć, mam nadzieje że znajdzie się jakiś kupiec na sprzęt bo po tych wydarzeniach to ja nie wiem.
Schodzi jak wściekły. Nie ma problemu.
 
No tak, ale chłopaki z tym VPN to nie taka prosta sprawa...

Usiłowałem przy wsparciu (mocnym) postawić i uruchomić VPN i ...

Nic, ale to Qrwa nic nie chce działać...

Ani Qbelt ani inne wynalazki.

Otwieram i ustawiam porty, robię update loginów, haseł i uprawnień do aplikacji i ... NIC !

Więc nie zawsze to jest takie izi...

S.
 
@Sycamor
Ja Ci tam kiedyś nie pomagałem?
Jak coś, mogę na Teamce zerknąć na to, jak chcesz -> napisz, odezwę się na PW.
 
No to masz fart...

U mnie są inne modemy / routery i inni dostawcy, ni huhu nie działa...

S.
 
Raczej będzie działać. Nie ma takiego problemu, którego nie rozwiążemy :D (za dużo Psiego patrolu;p)
 
No tak, ale chłopaki z tym VPN to nie taka prosta sprawa...

Usiłowałem przy wsparciu (mocnym) postawić i uruchomić VPN i ...

Nic, ale to Qrwa nic nie chce działać...

S.

Na kogo fakturę i kiedy mogę zająć się tematem ?

Warunek - publiczny IP. Reszte ogarniam ja - do wyboru OpenVPN albo lPsec/L2TP. Różnice mogę wytłumaczyć telefonicznie.

;);)





Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
No tak, ale chłopaki z tym VPN to nie taka prosta sprawa...

Usiłowałem przy wsparciu (mocnym) postawić i uruchomić VPN i ...

Nic, ale to Qrwa nic nie chce działać...

S.

Na kogo fakturę i kiedy mogę zająć się tematem ?

Warunek - publiczny IP. Reszte ogarniam ja - do wyboru OpenVPN albo lPsec/L2TP. Różnice mogę wytłumaczyć telefonicznie.

;);)
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ja bym był ostrożny z VPN na qnap. Jak już, to VPN na routerze, najlepiej soft oparty na openwrt lub asus lub tp-link przykładowo Archer C6 (lub podobny), bo ma interfejs do serwera openvpn.
 
Dokładnie bo wychodzi, że wersja openvpn w Qnapie nie jest aktualna.
 
U mnie są inne modemy / routery i inni dostawcy, ni huhu nie działa...
Jaki operator? Publiczne IP masz?
Ja miałem problemy kiedy to klient miał IPv6, może u Ciebie też problemem nie jest serwer a klient?
Ja bym był ostrożny z VPN na qnap. Jak już, to VPN na routerze, najlepiej soft oparty na openwrt lub asus lub tp-link przykładowo Archer C6 (lub podobny), bo ma interfejs do serwera openvpn.
W jednej mojej lokalizacji mam światłowód od lokalnego dostawcy i router którego nie mogę zmienić, a niestety nie ma opcji uruchomienia serwera VPN.
Co w takim przypadku najlepiej zrobić? Teraz mam serwer OpenVPN na QNAPie, ale to wiąże się właśnie z przekierowaniem na routerze portu (co prawda tylko jednego, ale zawsze). Jak postawię jakieś dodatkowe urządzenie (np. RPi) z serwerem VPN to w sumie też będę musiał przekierować port.
 
U mnie są inne modemy / routery i inni dostawcy, ni huhu nie działa...
Jaki operator? Publiczne IP masz?
Ja miałem problemy kiedy to klient miał IPv6, może u Ciebie też problemem nie jest serwer a klient?
Ja bym był ostrożny z VPN na qnap. Jak już, to VPN na routerze, najlepiej soft oparty na openwrt lub asus lub tp-link przykładowo Archer C6 (lub podobny), bo ma interfejs do serwera openvpn.
W jednej mojej lokalizacji mam światłowód od lokalnego dostawcy i router którego nie mogę zmienić, a niestety nie ma opcji uruchomienia serwera VPN.
Co w takim przypadku najlepiej zrobić? Teraz mam serwer OpenVPN na QNAPie, ale to wiąże się właśnie z przekierowaniem na routerze portu (co prawda tylko jednego, ale zawsze). Jak postawię jakieś dodatkowe urządzenie (np. RPi) z serwerem VPN to w sumie też będę musiał przekierować port.
Zapytaj dostawcy, czy router może pracować w trybie bridge i czy masz publiczny IP. Jeśli tak, to możesz postawić swój domowy router. A na upartego to możesz sobie postawić lokalne urządzenie z serwerem openvpn, na które przekierujesz porty (to na wypadek, gdyby nie było opcji bridge).
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. sophos
  2. qlocker
  3. mr1702
  4. xopero
  5. jak podlaczyc dysk do pc
  6. 7zip
  7. port światłowód
  8. counselor
  9. 7z odszyfrowanie
  10. zaszyfrowany dostęp do qnap
  11. zmiana portu
  12. odzyskanie danych qlocker
  13. Logman
  14. active directory
  15. program do backupu
  16. Qmusic
  17. qphoto
  18. klucz szyfrowania
  19. skynet
  20. qfirewall ustawienia
  21. odzyskiwanie danych
  22. ech0raix
  23. encrypt
  24. port antywirusa
  25. zaszyfrowany serwer
  26. restart NAS przez SSH
  27. brute force
  28. kodi podstawy
  29. 212P
  30. qlink