Pomoc Czarny ekran po HDMI

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

maza66

Passing Basics
Beginner
14 Listopad 2017
19
0
1
57
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Mam po HDMI podłączony telewizor. Po zawirowaniach w sieci (restart routera) obraz strony startowej się stracił - jest tylko czarny ekran.
Jak to naprawić?

Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1808
Model serwera: QNAP TS-251A
 
Dzięki. Doczytałem się że QTS nie wspiera downgradu oprogramowania, tak więc czekam do jakiejś nowej bety QTS 5, albo bety HDS.
A jednak zgłosiłem sprawę na pomocy technicznej i po testach dostałem taką odpowiedź:
"Ma Pan uszkodzoną pamięć RAM w serwerze. Jeśli nie jest ona oryginalna to proszę wymienić pamięć RAM. Jeśli to oryginalna pamięć RAM to proszę odesłać urządzenie do sprzedawcy w celu naprawy". Nie za bardzo to rozumiem. Serwer ma już prawie 4 lata, więc już jest po gwarancji, więc odsyłanie do sprzedawcy nie ma sensu.
Mam rację?
 
"Ma Pan uszkodzoną pamięć RAM w serwerze. Jeśli nie jest ona oryginalna to proszę wymienić pamięć RAM. Jeśli to oryginalna pamięć RAM to proszę odesłać urządzenie do sprzedawcy w celu naprawy"

no to sprawdź ich teorie .. kup przez allegro DDR3 pasujace do qnapa (lista na forum ...) i wymień .. jak zadziała - to masz problem z głowy, jak nie to możesz je odesłać z powrotem w ciągu 14dni.
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
RAM kupiłem i wymieniłem. Ale HDS udało mi się zainstalować dopiero po upgrade QTS do 5.0.0.1828, więc wygląda na to że poprzednia wersja miała jakiś błąd.
Ale pojawił się inny problem. Po instalacji HDS nie widzę moich plików video. Na komputerze poprzez FileStation jest wszystko widoczne, a na TV w HD Player widzi muzykę a filmów już nie. Jaka może być przyczyna?
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-251a