Przy piwie Forum QNAP Club - 2022 - sugestie funkcjonalności

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 168
31
2 248
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Tutaj proszę pisać sugestie funkcjonalności forum oraz przyzwyczajenia do funkcji jakich brakuje po migracji ze starego forum.
Nie obiecuje ze wszystko da sie zrobic.
 
Czemu w stylu Dark baner jest niebieski i aktualny dział jest na niebiesko?
1641204127755.png
 
2. nie moge wklejać (przynajmniej tutaj) obrazków bezpośrednio
Kliknij:
1641204054431.png

Aby zmienic edytor na BBcode. Przyciski na panelu u góry muszą byc jasno szare.
Wtedy CTRL+V powinno działać.

1. na górze brak linka do nieprzeczytanych postów
Zostało zastąpione przez Nowości po lewej. To zle?
1641204148896.png

Połączono posty:

Czemu w stylu Dark baner jest niebieski i aktualny dział jest na niebiesko?
Pokaż załącznik 38227
Nie bardzo rozumiem
 
Chodzi mi o to że styl Dark nie jest ciemny. Są wstawki niebieskie. Da się zrobić żeby był prawdziwie ciemny?
 
Brakuje przycisku przy każdym poście/temacie odznacz jako przeczytane.
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong i maks87
mnie to nie pasuje, 3 extra kliknięcia - stare przyzwyczajenia ;)
Ja również poproszę o jakiś dodatkowy link do nieprzeczytanych postów. Obecnie faktycznie trzeba się więcej naklikać aby do tego dotrzeć.
Brakuje przycisku przy każdym poście/temacie odznacz jako przeczytane.
Już to zgłaszałem na czacie ale tu się też pod tym podpisuje.
 
Dzięki Ultra Dark wygląda ładnie. Jednak widzę 'Nowa dyskusja' na pomarańczowo:
1641243951006.png

I tak się zastanawiam. Czy licznik przy Nowości działa poprawnie? Przechodzę do Nowości -> Nowe posty i widzę 2, a w liczniku 1 (Nowości [1]) - zdjęcie wyżej.
 
Ok. Ale licznik przy Nowości chyba coś nie działa. Teraz jest pusto a jeden post mam nieprzeczytany:
1641245684576.png
 
I tak się zastanawiam. Czy licznik przy Nowości działa poprawnie? Przechodzę do Nowości -> Nowe posty i widzę 2, a w liczniku 1 (Nowości [1]) - zdjęcie wyżej.
U mnie dokładnie tak samo, przed chwilą licznik pokazywał 1, a po wejściu w nowe posty były dwa tematy. Z czego w jednym z nich nieprzeczytanych postów było więcej niż 1 (a dokładniej 3), w drugim był to jeden post. Więc licznik w takim przypadku powinien pokazywać 4.
nowe posty.jpg


Po przeczytaniu postów z jednego z tematów, i odświeżeniu strony, pozostał tylko jeden temat a licznik dalej pokazywał 1 (czyli w tym przypadku już prawidłowo, bo w temacie o karcie graficznej miałem nieprzeczytany tylko 1 post).
nowe posty 2.jpg

Połączono posty:

A przy okazji pisząc ten post sprawdzam jak działa wklejanie tu obrazków z dysku komputera. I z tego co widzę, wystarczyło przeciągnąć plik do okna z odpowiedzią i od razu się prawidłowo załączył - czyli jest OK :)
 
w Windows naciskasz: Win+Shift+S - wycinasz ekran
i tutaj ctrl+v ;)

okay więc...
U mnie dokładnie tak samo, przed chwilą licznik pokazywał 1, a po wejściu w nowe posty były dwa tematy. Z czego w jednym z nich nieprzeczytanych postów było więcej niż 1 (a dokładniej 3), w drugim był to jeden post. Więc licznik w takim przypadku powinien pokazywać 4.
Pokaż załącznik 38238

Po przeczytaniu postów z jednego z tematów, i odświeżeniu strony, pozostał tylko jeden temat a licznik dalej pokazywał 1 (czyli w tym przypadku już prawidłowo, bo w temacie o karcie graficznej miałem nieprzeczytany tylko 1 post).
Pokaż załącznik 38240
Wydaje mi się, że ten licznik może się mylić bo jest cache ustawiony na jedną minute żeby nieodpytywać za każdym razem bazy danych. Ale okay, spróbujmy go wyłączyć.
1641296815329.png
 
O widzisz, a myślałem, że trzeba plik zapisać aby go tutaj wstawić. A to jeszcze lepiej, bo bez zapisywania na dysku można po zrobieniu screena od razu wrzucać.
 
1. Używam forum na telefonie: wizualnie brakuje mi "krawędzi" gdzie kończy się jeden a zaczyna kolejny post.
2. Jak się kliknie na wątek gdzie już jakieś posty przeczytałem to nie przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.
 
Jak się kliknie na wątek gdzie już jakieś posty przeczytałem to nie przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.
A mi przeniosło właśnie tylko do twojego posta. A czytam ten wątek od powstania.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qnap club