Recenzja QTS 5.0.0.1808 Build 20211001

Dziś poszła aktualizacja do wersji 5.0.0.1891 na TS-473A i wszystko działa jak należy :) Musiałem jedynie ręczenie uruchomić QVR'a i dopisać ścieżki dla Multimedia Station. Cała reszta ruszyła bez zająknięcia :D Co do wersji - widzę jeszcze sporo niedoróbek, ale wydaje się iż system jest ciut żwawszy.
Niedawno zrobilem upgrade do wersji 5 i pozalowalem.
Wedlug mnie popsuli interface. Duze ikony i kulfoniaste czcionki ogolnie zrobili stylistycznie dosc amatorski wyglad.
Wrocilem do wersji 4.5.4.1892 i wylaczylem wszelkie komunikaty o nowych wersjach.
 
Niedawno zrobilem upgrade do wersji 5 i pozalowalem.
Wedlug mnie popsuli interface. Duze ikony i kulfoniaste czcionki ogolnie zrobili stylistycznie dosc amatorski wyglad.
Wrocilem do wersji 4.5.4.1892 i wylaczylem wszelkie komunikaty o nowych wersjach.
Kulfoniaste to mało powiedziane. Właśnie w interfejsie graficznym zauważyłem masę mankamentów, a to ucina gdzieś tekst, a to grafikę. Ikony na pulpicie wyją tak aż im piksele widać. Po zmniejszeniu na 75% wszystko wydaje się ok - tj. menu i pulpit, jednak po wejściu w jakikolwiek panel sterowania czy nazwę użytkownika czar pryska. Myślę, że jeszcze tak z 2-3msc i będzie można śmiało instalować. Najważniejsze jednak, że od strony technicznej nie ma żadnych problemów :D U mnie na obecną chwilę zostaje :D
 
Kulfoniaste to mało powiedziane. Właśnie w interfejsie graficznym zauważyłem masę mankamentów, a to ucina gdzieś tekst, a to grafikę. Ikony na pulpicie wyją tak aż im piksele widać. Po zmniejszeniu na 75% wszystko wydaje się ok - tj. menu i pulpit, jednak po wejściu w jakikolwiek panel sterowania czy nazwę użytkownika czar pryska. Myślę, że jeszcze tak z 2-3msc i będzie można śmiało instalować. Najważniejsze jednak, że od strony technicznej nie ma żadnych problemów :D U mnie na obecną chwilę zostaje :D
Szkoda ze nie ma opcji "MOTYWY". Niech klient wybierze, ktora wersja interface jest mu najbardziej odpowiednia.
Jest pewna opcja ratunku. Mozna do przegladarki Chrome dodac dodatek STYLUS i odpowiednio ustawic "wlasnym dodatkowym stylem" teksty pod tymi ikonami.
Ale to takie rozwiazanie rozpaczliwe a nie profesjonalne podejscie do tematu ;)

Przegladalem ich kody html i css i niestety nie sa dobrze ostylowale.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. twonky
  2. pulpit