Pomoc Replikacja danych z wykluczeniem konkrentych folderów

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

wilku1

Passing Basics
Beginner
23 Luty 2015
11
1
3
QNAP
null
Ethernet
10 GbE
Witam,

Posiadam 2 qnap-y, różne modele (starszy, nowszy) w których mam uruchomioną usługę replikacji -działa tak jak powinno.
Ze względu na mniejsza pojemność starszej maszyny muszę uruchomić replikację z wykluczeniem konkretnych folderów np: @Kosz.

Przeglądając możliwości konfiguracyjne przez www nie znalazłem takich opcji.

Może ktoś z was napotkał na podobny problem.
 
awww.qnap.com_images_products_Application_RemoteReplication_10.png


Protect QNAP NAS Data with Real-time Remote Replication (RTRR) :: Storage、Shared Folder、Backup ::NAS :: QNAP
 
Dziękuję z szybką odpowiedź mam wątpliwość a mianowicie :
W modelu TS-453 Pro jest opcja serwera RRTR natomiast na starszym urządzeniu TS-209 Pro u tej opcji nie ma. Wersję firmware jest najnowsza jaką można zaktualizować Version 3.3.3 build 1003T.

Uruchomiłem z funkcją FTP, natomiast do szczęścia chciałbym wykluczyć nie pliki a folder. Ponieważ pliki nie rozwiążą mi problemu.
Ponieważ mam na serwerze produkcyjnym uruchomioną opcję kosza, co powoduję znaczący przyrost danych. Właśnie ten kosz chciałbym pominąć podczas replikacji danych.
Może jakaś sugestia?
 
Witam,

Co do kosza to raczej kasowanie i przenoszenie nie wchodzi w rachubę. Jest on potrzebny a przy okazji rozrasta się bardzo szybko.
Aktualnie zwartość kasowana jest ręcznie.
To dotyczy tak naprawdę wszystkich koszy które są uruchomione. Nawet na sztywno jestem wstanie to zadeklarować aby tylko pominąć przy replikacji.

Pytanko z innej beczki jak deklaruje harmonogram replikacji i wybieram te wykluczenia plików itp. to w jakich plikach to się zapisuje na dysku.
Bo może tam wystarczy zmodyfikować :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.