Pomoc Download Station na QTS 4.2

spietrza

Download Station
Q's Professional
20 Marzec 2013
428
83
118
48
Poznań
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Zainstalowałem najnowsze oprogramowanie QTS 4.2 Beta. Chcę sprawdzić co ciekawego się stało w Download Station i bach.
W wersji 4.1.4 miałem status w AppCenter zatrzymany, natomiast w 4.2 mam aktywny przycisk On/Off ale nie chce się przełączyć na On

ai59.tinypic.com_2hxn09k.png


Szukałem w uprawnieniach bo wiem że w wersji 4.1.4 był zatrzymany program tak samo jak Video Station. Teraz jedynie nie pamiętam gdzie to się odblokowywało. Dziękuję za pomoc.
 
Mam uprawnienie. Kombinowałem wcześniej pobranie ręczne pliku instalacji Download Station 4.2 ale na stronie jest stara wersja jedynie.
Natomiast natknęło mnie i wszedłem w sklep na qnap i tam nacisnąłem przycisk Pobierz. Pobrałem 4.2 wersję i zainstalowałem ręcznie aplikacje.
Teraz działa prawidłowo.
 
Trochę nieprecyzyjnie napisałem. Program działa na jednym użytkowniku, a na innych były problemy.
Znaczy teraz odpala ale tylko z App Center - nie mam go na liście aplikacji. Nie jest to jakiś wielki problem ponieważ po sprawdzeniu go wiem że nie będę z niego korzystał - zmian na które oczekiwałem nie ma.