Stacja pobierania nie pobiera...

bman

Passing Basics
Beginner
29 Marzec 2009
20
0
1
Witam

Męczę sie z moim nowym QNAPem TS-119. Co chwilę jakieś problemy. Teraz ze stacją pobierania, mianowicie:


Dodaję nowe zadanie do pobierania, sytuacja jest taka sama dla zwykłego pliku lub Rapid (mam premium).

-> Na liście zadań jest status "RUN" cały czas lecz nic nie drgnie - 0%, 0MB pobranych itp.

-> Info o błędach: najpierw, zaraz po dodaniu jest "No error", natomiast po jakiejś chwili "failed. Connection timed out. "

LAN działa bez zarzutu, internet na kompach jest i chyba na samym serwerze także bo ładują mi się newsy na początkowej stronie.

Co to może być? Porty pootwierałem dla WWW, admina, FTP i SSH.

Z góry dziekuję za pomoc, bo funkcja pobierania jest dla mnie ważna.
Pozdrawiam.
 
Dziękuję za odzew.

Zrestartowałem QNAPA i teraz pobierają się pięknie pliki ale poza rapidem - stoi jak stał.

Mam neostradę więc nie mam do ustawiania DNSów. Hasło i login sa poprawne bo z nich się loguje poprzez stronę i np we FlashGecie działają. Zainstalowałem najnowszy fimware ale nic się nie zmieniło.

Co robić?

Dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam
 
Zanim wkleisz plik z rapida do qnapa to 'puśc' go przez przeglądarkę.

Może plik usunięto z serwera lub skończyl Ci się dzienny limit.

Może w Qgecie (czy czego tam uzywasz wpisaleś złe haslo)
 
Witam,

mam ten sam problem,
czesto przy 100% pojawia sie 0 przy pobieraniu i blokuje sciaganie, bo nie przeskakuje na kolejny plik
dzis sprawdzilem w konsoli i mam blad 200, wie ktos co to moze byc?

pozdr

poczytałem fora anglojęzyczne i tam maja ten sam problem
jedyne co znalazłem to fajny program do iPhona do monitorowania ściągania
oraz plik do dodawania linków DRapid

wniosek jest jeden: ściganie nie działa, a szkoda bo kiedyś działało fajnie
a wiec dopóki tego nie naprawią nie powinni pisać że ten sprzet ma taką funkcjonalność,
bo to więcej nerwów niż ściągania
A do tego ja place za rapida i jak się traci dzienny limit to naprawdę wkurzające i kosztowne

pozdr
 
Ja mam taki problem ze wogole torrentow mi nie ciagnie :( Ani przez rTorrenta ani Qget'a oraz przez stacje pobierania w Qnap;ie :( Posiadam model TS-109 II PRO z softem 3.2.0
Porty mam przekierowane w routerze itd. A jak tylko wczytam plik torrent to wogole zadnej reakcji nie ma (nic nie pobiera) Wie moze ktos co to moze byc grane? Jakies wskazowki co i jak?