E-mail z strony www.

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika Grzes978, 3 Sierpień 2008.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. Grzes978

Grzes978 Entry Technician Q Associate

Miejscowość:
    Bielsko Biała
    Local Time:
    07:20
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-109/209 Pro
    Ethernet:
    100 Mbps
    TS-109/209 Pro 100 Mbps
    Witam Mam takie problem, zainstalowałem sobie joomle i postawiłem stronkę. stawiłem sobie link KOntakt na stronce, po wciśnięciu go wyskakuje ...... ..... ...... ........ ...... .. ............. ...... . ........ ....... .... .... .. ....... ... .......... . ......... ...... ........ . .... .... ..... .. ...... .. ............ .... .................. ..... ................. ....... .... .. .... .. ..... ................. ............ ..... . ..... ............ . .. . ...... . .. . ......... . ............ ............ .... ................ . ..... ............ .. ...... . .......... ... ...... ... ..................... .. ...........

Użytkownicy znaleźli te stronę szukając słów:

1. ten serwer wymaga uwierzytelnienia email qnap

,
  2. QNAP postfix konfiguracja